Šobrīd Daugavpilī

Gara mūža noslēpums- laimīga ģimene Pilsētas ziņas

51

15. martā sveicējus uzņēma daugavpiliete Veronika Zavadska. Viņai aprit 100 gadi. Bērni uzskata, ka garā mūža noslēpums slēpjas laimīgā un saskanīgā ģimenē.

Apsveikt jubilāri bija ieradies Daugavpils Domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis un Domes lietu pārvaldniece Marina Isupova.

Veronika Zavadska dzimusi Lietuvā. Latvijā ieradās peļņā pagājušā gs. 30. gados. Arī vīrs uz Latviju devās darba meklējumos, tikai no Baltkrievijas. Latvijā abi arī satikās. Daudzus gadus ģimene nodzīvoja Baltkrievijā, strādāja kolhozā, bet pēc vīra nāves Veronikas kundze pārcēlās uz dzīvi pie meitas Daugavpilī. Daugavpiliete viņa ir kopš 1976. gada.

Veronikai Zavadskai ir 2 bērni, 2 mazbērni un 2 mazmazbērni.

Veronikai Zavadskai dzīve nav bijusi viegla. 6 gadu vecumā viņa zaudēja māti, bērnus audzināja tēvs. Visu dzīvi bija jādara smags lauku darbs, bet tas tikai vairoja pacietību, neatlaidību un gaišu skatu uz dzīvi. Meita Regīna uzskata, ka mammai spēkus deva ģimenes atbalsts, īpaši vīra stiprais plecs, palīdzēja optimisms, bērnu sasniegumi. Arī šobrīd Veronika Zavadska ir enerģiska, dzīvespriecīga, rosīga kundze, kura ļoti mīl uzņemt ciemiņus, rosās pa māju, tāpēc galvenais vēlējums lielajā jubilejā ir veselība.

 

Informāciju sagatavoja Daugavpils Domes preses sekretāre L. Korsaka.