Šobrīd Daugavpilī

Projekta “Depopulācija – reģionālo centru izaicinājums” DeCoDe (“Challenges of Regional Centres: Depopulation Control, Development – best practices”) ietvaros tapis video Pilsētas ziņas

867

Daugavpils pilsētas dome, kā projekta DeCoDe vadošais partneris ir sagatavojusi video par projekta pirmo tikšanos, kas aizritēja š.g. maijā, Daugavpilī. To varat noskatīties šeit: https://www.facebook.com/212822736205521/videos/219657182188743/

https://www.youtube.com/watch?v=_Zmbhwads1I

Projekta atklāšanā piedalījās visi partneri no septiņām sadarbības valstīm: Lietuvas, Polijas, Vācijas, Rumānijas, Itālijas, Dānijas un Spānijas, kā arī ieinteresētie pārstāvji un eksperti no Latvijas. Projekts tiek īstenots Eiropas Savienības programmas „Eiropa pilsoņiem” 2.darbības „Demokrātiskā iesaistīšanās un sabiedriskā līdzdalība”, apakšpasākuma  “Pašvaldību tīklojumi” ietvaros. Projekta mērķis ir izveidot starptautisku, ilgtspējīgu tīklu starp Eiropas pilsētām, lai dalītos savā pieredzē par depopulācijas procesiem un to ietekmi, kā arī rastu risinājumus depopulācijas ierobežošanai.

Arī vasaras periodā tiek strādāts pie projekta aktivitāšu īstenošanas. Ir izveidota projekta lapa sociālajā tīklā https://www.facebook.com/Decode-Europe-for-Citizens-Project-212822736205521/ un drīzumā būs pieejams informatīvs materiāls par depopulācijas situāciju katrā projekta iesaistītajā pilsētā, reģionā vai valstī.

Projekts tiek finansēts no Eiropas Savienības programmas „Eiropa pilsoņiem” līdzekļiem. Īstenošanas termiņš: 01.03.2018.- 01.02.2020.

Informāciju sagatavoja projekta koordinatore J.Ūzuliņa

Jolanta.uzulina@daugavpils.lv

 

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!