Šobrīd Daugavpilī

Domes vadība pateicās uzņēmējiem par dalību Investīciju forumā Pilsētas ziņas

14

19. oktobrī Daugavpils un Latgales uzņēmēji, kuri piedalījās pirmajā Starptautiskajā Investīciju forumā, bija aicināti uz kafejnīcu “Vita” uz svinīgo pasākumu, kura laikā Daugavpils Domes vadība pateicās uzņēmējiem par atsaucību un dalīšanos pieredzē foruma laikā.

Pasākuma vieta bija izvēlēta tieši kafejnīca “Vita”, jo tur piektdienās, beidzot var nobaudīt Latgales virtuvi. Arī šis uzņēmums iesaistījies projektā “Daugavpils prece”.

Pašvaldības vārdā uzņēmējus uzrunāja Daugavpils Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova. Viņa pateicās par atsaucību, par to, ka ar saviem ražojumiem viņi demonstrēja Daugavpils iespējas, dalījās savā pieredzē par biznesa izveidi un attīstību. Forumam bija pievērsta liela uzmanība. Kulakovas kundze informēja, ka Valsts prezidents Andris Bērziņš augstu vērtē Daugavpils pieredzi Investīciju foruma organizēšanā un nāca klajā ar iniciatīvu līdzīgus forumus rīkot tuvākajā laikā Latvijas reģionos. Pirmais reģionālais forums, ko organizēs Prezidenta kanceleja notiks Daugavpilī, kad 27. oktobrī pilsētu apmeklēs Valsts prezidents Andris Bērziņš. Forumā aicināti piedalīties uzņēmēji no Daugavpils, Latgales un citiem Latgalei tuvākiem novadiem. Noslēgs Uzņēmēju forumu ciklu forums Rīgā.

Domes priekšsēdētāja uzaicināja visus klātesošos uz Prezidenta kancelejas rīkoto forumu 27. oktobrī, kas notiks Daugavpils Universitātē.

Uzslavas rakstus un dāvanas no pašvaldības uzņēmējiem pasniedza Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova un vietniece Līvija Jankovska.

Uzņēmēji, atbildot uz pašvaldības pateicības vārdiem, uzsvēra ļoti veiksmīgo sadarbību ar pašvaldību, kas izveidojusies pēdēja laikā. Tā, tirdzniecības centra “Solo” pārstāvis A. Nariškins apliecināja, ka viņa uzņēmums ir gatavs attīstīt sadarbību ar Domi, tuvākajā laikā notiks pārrunas par iespēju iedalīt tirdzniecības centrā vietas, kur tirgos preces ar zīmolu “Daugavpils prece”.

 

Informāciju sagatavoja Sabiedrisko attiecību nod. galvenā redaktore M. Gorkina.