Šobrīd Daugavpilī

10 dienas līdz LMT konkursa beigām Pilsētas ziņas

17
10 dienas līdz LMT konkursa beigām

Atzīmējot Latvijas Mobilā telefona (LMT) 20. jubilejas gadu, uzņēmums sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi izsludināja projektu ideju konkursu „LMT Daugavpilij”. Pieteikties konkursam un pretendēt uz finansējuma saņemšanu sociāli nozīmīgu projektu īstenošanai Daugavpilī var ikviens pilsētas iedzīvotājs. Kopumā projektu realizācijai plānots piešķirt 10 000 latu.

 

LMT Daugavpilij” projektu konkursa galvenais uzdevums ir veicināt sabiedriski nozīmīgas aktivitātes un vides sakārtošanu Daugavpils pilsētā, kā arī atbalstīt jebkura pilsētnieka un nevalstisko organizāciju iniciatīvas Daugavpils pilsētas izaugsmei. Konkursā var piedalīties jebkurš Daugavpils pilsētas iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa vai nevalstiskā organizācija, kuri vēlas ar savām idejām dot ieguldījumu savas pilsētas attīstībā. Īpaši tiks gaidīti projekti, kas vērsti uz plašu sabiedrības iesaisti un kopējā labuma vairošanu. Viens projekts konkursa ietvaros var pretendēt uz finansiālo atbalstu no Ls 500-3000, kopējais „LMT Daugavpilij” finansējums paredzēts Ls10 000 apmērā.

Projektu konkursa norise

Lai piedalītos projektu konkursā, ir jāiesniedz projekta pieteikums, kas sastāv no pieteikuma formas, projekta idejas un norises apraksta, kā arī pieteicēju CV. Iesniegt projektus personīgi vai pa pastu var līdz 2011. gada 28. oktobra plkst. 12.00 Pilsētas domes Informācijas birojā, Krišjāņa Valdemāra ielā 1. Ar detalizētāku informāciju par projekta konkursu un pilnu nolikumu aicinām skatīt pilsētas domes mājas lapā www.daugavpils.lv.

Informāciju sagatavoja Daugavpils Domes preses sekretāre Līga Korsaka.