Šobrīd Daugavpilī

Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova sveica Raimondu Igolnieku 65 gadu jubilejā Pilsētas ziņas

38
Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova sveica Raimondu Igolnieku 65 gadu jubilejā

17. oktobrī dzimšanas diena ir mūziķim, pazīstamam kultūras darbiniekam Raimondam Igolniekam. Šogad gads ir īpašs- mākslinieks svin 65 gadu jubileju. Latviešu Kultūras Centrā, kur Igonieka kungs strādāja no 1980. gada viņu sumināja Daugavpils Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova un pilsētas kultūras darbinieki.

Žanna Kulakova apliecināja jubilāram, ka augstu vērtē viņa panākumus un lielo ieguldījumu pilsētas un valsts kultūras dzīvē. Priekšsēdētāja novēlēja enerģiju, jo viņa pieredze un padoms  ir ļoti vajadzīgs, protams, stipru veselību un laimi ģimenē.

Kultūras pārvaldes vadītāja Eleonora Kleščinska un Latviešu Kultūras Centra direktore Regīna Osmane uzsvēra, ka māksliniekam nebūs daudz laika atpūtai, jo viņam piedāvās līdzdalību dažādos kultūras projektos. Raimonds Igolnieks neatteiks savu palīdzību. Viņš izteica lielu pateicību par šo jauko pārsteigumu un skaistajiem vēlējumiem.

Raimonds Igolnieks ir dzimis Rēzeknē. Bija Daugavpils pūtēju orķestra “Daugava” vadītājs un diriģents, NBS Sauszemes spēku orķestra priekšnieks, bijis arī pedagoga lomā, 21. Dziesmu svētku pūtēju orķestru virsdiriģents, Goda daugavpilietis.

Jautāts par ģimeni, Igolnieka kungs uzsvēra, ka ar mūziku bijis saistīts tikai viņa vectēvs, kurš bija pazīstams ērģelnieks. Raimonds Igolnieks nenožēlo savu izvēli, viņš uzskata, ka mūzika tā nav īsti profesija, tā ir dzīve mūzikā.

 

Informāciju sagatavoja Domes preses sekretāre Līga Korsaka.