Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils Domē sveica Valsts poļu ģimnāziju 20 gadu jubilejā Pilsētas ziņas

19
Daugavpils Domē sveica Valsts poļu ģimnāziju 20 gadu jubilejā

Septembris Daugavpils Pilsudska Valsts poļu ģimnāzijai ir jubilejas zīmē. Skola atzīmē 20 gadu jubileju. 20. septembrī skolas pedagogu kolektīvu uzņēma Daugavpils Domes vadība.

Skolu jubilejā sveica Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova un 1. vietnieks Vitālijs Azarevičs, bija ieradusies arī Polijas vēstniecības pārstāve.

Žanna Kulakova pateicās skolotājiem par darbu un augstajiem sasniegumiem, uzticību skolai un lielo devumu pilsētas attīstībā, jo jaunās paaudzes audzināšana ir nenovērtējams ieguldījums nākotnē. Kulakovas kundze uzsvēra, ka augstu vērtē poļu kopienas aktīvo pozīciju un iesaistīšanos pilsētas sabiedriskajā dzīvē un spēju rūpīgi glabāt poļu valodu un kultūru.

Vitālijs Azarevičs uzskata, ka jebkuras skolas bagātība ir tās kolektīvs. Viņš izteica lepnumu par to, ka Poļu skolā ir saliedēts, profesionāls pedagogu kolektīvs un augsti skolēnu sasniegumi, tāpēc izteica lielu pateicību par pašaizliedzīgo darbu.

Daudzi skolas pedagogi šajā svētku reizē saņēma Daugavpils Domes Pateicības rakstus, Pateicības rakstus no Polijas vēstniecības, Izglītības un zinātnes ministrijas un Izglītības pārvaldes.

Valsts poļu ģimnāzija bija sagatavojusi prezentāciju par skolas vēsturi un šodienas aktivitātēm un skolēnu sasniegumiem. Ar savu pārsteigumu skolas kolektīvu jubilejā sveica Poļu kultūras centrs. Bija sagatavots muzikāls apsveikums, kas ieviesa īpašu noskaņojumu pasākuma izskaņā.

 

Informāciju sagatavoja Domes preses sekretāre Līga Korsaka.