Šobrīd Daugavpilī

Plotičku ezerā aizturēti maluzvejnieki Pilsētas ziņas

374
Plotičku ezerā aizturēti maluzvejnieki

12.novembrī plkst.6.00 no rīta Plotičku ezerā (Poguļankas mikrorajonā) tika aizturēti divi maluzvejnieki. Par to informēja Daugavpils Komunālās saimniecības pārvaldes (KSP) speciālisti.

Reidā laikā KSP inspektori aizturēja divus 1989. un 1990. gadā dzimušos Daugavpils iedzīvotājus, kuri zvejoja zivis ar nelikumīgiem zvejas rīkiem ( zvejas tīkliem). Laivā atrasti divi tīkli un viena līdaka.

Par izdarīto pārkāpumu bija sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, kas nosūtīts izskatīšanai Valsts vides dienesta  Daugavpils Reģionālajā vides pārvaldē. Atbilstoši APK 80.panta 3.punkta 4.apakšpunktam, par zveju iekšējos ūdeņos bez attiecīgas atļaujas, aizliegtā vietā, aizliegtā laikā vai ar aizliegtiem rīkiem vai paņēmieniem uzliek naudas sodu fiziskajām personām no divsimt astoņdesmit līdz septiņsimt euro, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanas rīkus un pārkāpuma priekšmetus, tai skaitā peldošos līdzekļus ar aprīkojumu, vai bez konfiskācijas, un atņem zvejas tiesības uz laiku līdz trim gadiem vai bez tiesību atņemšanas, bet juridiskajām personām — no septiņsimt līdz četrtūkstoš trīssimt euro, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanas rīkus un pārkāpuma priekšmetus, tai skaitā peldošos līdzekļus ar aprīkojumu, vai bez konfiskācijas, un atņem zvejas tiesības uz laiku līdz trim gadiem vai bez tiesību atņemšanas.

 

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.