Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas svētku laikā iedzīvotājiem jārēķinās ar paaugstinātu trokšņu līmeni Pilsētas ziņas

266
Pilsētas svētku laikā iedzīvotājiem jārēķinās ar paaugstinātu trokšņu līmeni

Daugavpils pašvaldība informē, ka sakarā ar Daugavpils pilsētas svētku norisēm, no 3. līdz 5. jūnijam pilsētas centrā, Daugavpils cietoksnī un pilsētas apkārtnē iespējams paaugstināts trokšņa līmenis.

Daugavpils pilsētas svētku ietvaros, no 3. jūnija līdz 5. jūnijam pilsētā norisināsies Gaisa balonu festivāls Daugavpils pilsētā un 15 km rādiusā ap Daugavpili iespējams paaugstināts trokšņu līmenis, kā arī iespējama gaisa balonu piezemēšanās privātos īpašumus. Festivāla organizatori lūdz izturēties ar sapratni un ļaut ekipāžām piekļūt gaisa baloniem, lai tos savāktu pēc lidojumiem. Lidojumi plānoti no rītiem saullēktā un vakaros, 2 stundas pirms saulrieta.

Vairākas svētku aktivitātes norisināsies Vienības laukumā, Dubrovina parkā, A. Pumpura skvērā, Rīgas ielā, kā arī Daugavpils Marka Rotko mākslas centra pagalmā un citviet, tāpēc atgādinām iedzīvotājiem, ka svētku laikā Centra un Daugavpils cietokšņa apkaimē jārēķinās ar paaugstinātu trokšņu līmeni. Pašvaldība aicina iedzīvotājus izturēties ar sapratni.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Komunikācijas nodaļa