Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas svētku laikā Cietoksnī tiks izvietota "Labestības kaste", lai palīdzētu bērniem Pilsētas ziņas

218
Pilsētas svētku laikā Cietoksnī tiks izvietota

Pilsētas svētku laikā sestdien, 4. jūnijā, Daugavpils cietoksnī Inženierarsenāla pagalmā (Imperatora ielā 8) no plkst.12.00 līdz 19.00 būs izvietota “Labestības kaste” bērnu atbalstam, kurā varēs atstāt skolēnu mācību procesam nepieciešamās kancelejas preces.

Labdarības organizācija „Uzticības fonds” projekta “Laimīgs skolēns” ietvaros aicina daugavpiliešus un pilsētas viesus savas pilsētas dzimšanas dienā dalīties ar labestību un ziedot kancelejas preces bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, bērniem no daudzbērnu ģimenēm un no ģimenēm, kas nonākušas sarežģītā finansiālā situācijā.

“Labestības kastē” iedzīvotāji varēs ziedot bērniem nepieciešamās kancelejas preces: penāļus, krāsainās pildspalvas un zīmuļus, krītiņus, guašu, akvareļus, flomāsterus, zīmēšanas albumus, origami komplektus, plastilīnu, puzles, klades, mugursomas. Un daudzas citas lietas, kas priecēs bērnus, dāvās viņiem prieka mirkļus un palīdzēs sagatavoties jaunajam mācību gadam.

Akciju “Laimīgs skolēns” fonds rīko katru gadu, vācot kancelejas preces bērniem no ģimenēm, kuras finansiālu grūtību dēļ nevar pašas sagatavot bērnus skolai un iegādāties visu nepieciešamo mācībām.

Akcijas rīkotāji aicina visus kopā palīdzēt bērniem sagatavoties skolai: dāvāt viņiem un viņu ģimenēm cerību, dalīties ar sirds siltumu un lietām, kas ir ļoti nepieciešamas ikvienam skolēnam. Darīt labu ir tik vienkārši!