Šobrīd Daugavpilī

PILSĒTAS SVĒTKOS DAUGAVPILS CIETOKSNĪ BŪS APSKATĀMA UNIKĀLA AUTOMAŠĪNU IZSTĀDE Pilsētas ziņas

332
PILSĒTAS SVĒTKOS DAUGAVPILS CIETOKSNĪ BŪS APSKATĀMA UNIKĀLA AUTOMAŠĪNU IZSTĀDE

4 jūnijā no plkst. 12.00 līdz 19.00 Daugavpils pilsētas svētku ietvaros Daugavpils cietokšņa Inženieru arsenāla pagalmā (Imperatora ielā, 8) notiks Daugavpils autokluba "Drive 2 Daugavpils" unikāla automašīnu izstāde no visas Latvijas. Izstādē piedalīsies vairāk nekā 40 dažādu kategoriju automašīnas: no neparastiem retro auto līdz moderniem tūninga un dragreisa, kā arī drifta auto.

Daugavpils auto izstādē ieradīsies autoklubi un auto entuziasti ar neparastiem projektiem no dažādām Latvijas vietām: "Latgales Retro Auto Moto Klubs" no Rēzeknes, "VW Passat Latvija" no Rīgas, auto entuziasti no Jelgavas un Jēkabpils. Kā arī pilsētas viesi un iedzīvotāji varēs apskatīt vietējo auto klubu: "Drive 2 Daugavpils", "MK Racing Squad" un "Drift Family Daugavpils" automašīnas.

Visas dienas garumā pilsētas viesi un iedzīvotāji varēs nobalsot par sev patikušo auto, piedalīties aizraujošos konkursos bērniem un pieaugušajiem, kā arī saņemt vērtīgas balvas no autokluba sponsoriem, kuras uzvarētājiem pasniegs pilsētnieku iemīļotais lācis Umka.

Tāpat Inženieru arsenāla pagalmā atradīsies Kaste labdarības ziedojumiem no viena no "Drive 2 Daugavpils" partneriem šajā pasākumā - Uzticības fonda - labdarības organizācijas, kas izveidota, lai palīdzētu tiem, kam tas nepieciešams. Ziedot var ikviens un labdarības ziedojumu vākšana tiks novirzīta palīdzībai bērniem – akcija "Laimīgs skolnieks". Šādu bērnu sagatavošanas skolai akciju - skolas piederumu (piezīmju klādes, penāļi, pildspalvas, mugursomas u.c.) iegāde - Uzticības fonds rīko katru gadu.

  Pasākuma programma:

  • Auto izstāde 12:00-19:00
  • Balsošana par patikušo auto no 12:00-17:00
  • Balsošanas rezultātu paziņošana 18:00
  • Facebook fotokonkurss 12:00-16:00
  • Fotokonkursa rezultāti Facebook 17:30
  • Labdarības kaste būs pieejama no 12:00-19:00

Informāciju sagatavoja:

"Drive 2 Daugavpils" autokluba administrācija

 +371 29786396

admin@d2d.lv

 Vairāk par auto klubu var atrast šeit:

 https://ieej.lv/C5Nk6