Šobrīd Daugavpilī

Pieteikšanās Ziemassvētku noformējuma konkursam turpinās Pilsētas ziņas

225

Jau vairākus gadus Daugavpilī pastāv jauka tradīcija rīkot Ziemassvētku noformējuma konkursu, kurā var piedalīties ikviens iedzīvotājs un organizācija, kas ar centību un izdomu rada mūsu pilsētā Ziemassvētku noskaņu. Šogad dekorus aicina veidot “Pasakaino Ziemassvētku” tematikā. Pieteikumu iesniegšana jau ir sākusies un turpināsies līdz 29.decembrim.

Svētku noformējumu var veidot logiem, skatlogiem, fasādēm, pieguļošajām teritorijām. Pieteikumi tiks vērtēti vairākās grupās: izglītības iestādes, pakalpojumu sniedzēji, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, veikali. Vēl viena grupa ir rūpniecības uzņēmumi. Pieteikumi tiks pieņemti arī no privātpersonām.

Šobrīd aktīvākie pieteikumu iesniedzēji ir izglītības iestādes, taču arī uzņēmumus un privātpersonas aicina nepalikt malā. Pieteicējam ne obligāti jābūt pašam dekoru autoram.

Konkursam jāpiesakās līdz 2020. gada 29. decembrim plkst.16.00, aizpildot pieteikuma veidlapu un iesniedzot to Daugavpils pilsētas domes informācijas birojā, K.Valdemāra ielā 1, tālr.65404344, vai Daugavpils pilsētas domes Pilsētplānošanas un būvniecības departamentā, Raiņa ielā 28, tālr.65457160, vai elektroniskā formātā sūtot informāciju uz e-pastu ppdep@daugavpils.lv.

Vērtēšana notiks no 2021.gada 4.janvāra līdz 15.janvārim. Uzvarētāji saņems balvas.

Pieteikuma veidlapa un konkursa nolikums atrodami Daugavpils pilsētas domes mājas lapā www.daugavpils.lv.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.