Pašvaldībā apbalvoti konkursa „PRĀTA SPĒLES” uzvarētāji Pilsētas ziņas

540
Pašvaldībā apbalvoti konkursa „PRĀTA SPĒLES” uzvarētāji

23. maijā Daugavpils valstpilsētas pašvaldībā godināti "Europe Direct Dienvidlatgale", "Dienvidlatgales NVO atbalsta centra" un Daugavpils domes rīkotā Latgales jauniešu saliedēšanas un erudīcijas pasākuma "Prāta spēles” uzvarētāji – Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja komanda.

Izzinošs pasākums Latgales reģiona jauniešiem, atzīmējot Eiropas dienu, norisinājās šī gada 9. maijā Augšdaugavas novada kultūras centrā “Vārpa”. Tā laikā jaunieši un citas ieinteresētās personas, kas darbojas jaunatnes jomā, varēja uzzināt par iespējām un iniciatīvām, ko jauniešiem, kuri dzīvo, mācās un strādā Eiropā, piedāvā tādas Eiropas Savienības programmas kā Eiropas Solidaritātes korpuss, Erasmus+, Eiropas Brīvprātīgais darbs u.c. Ar “Prāta spēļu” starpniecību dalībnieki tika motivēti uzzināt vairāk faktu par Eiropu, izbaudīt komandas cīņas sparu un pārbaudīt savas zināšanas.

Kopumā erudīcijas konkursā piedalījās 40 jauniešu komandas no dažādām Latgales pašvaldībām. Sīvā konkurencē uzvaru guva Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja pārstāvji: Ņikita Zirjanovs, Ivans Bočarovs, Aleksandrs Koževņikovs, Maksims Kirillovs un skolotāja Larisa Želve.

Uzvarētāju komandai tika pasniegti pašvaldības pateicības raksti par Eiropas vērtību un Daugavpils vārda popularizēšanu Latvijā. Jaunieši Latvijas pārstāvju delegācijas sastāvā dosies vizītē uz Briseli, kur pašvaldība dāvinās kāda izzinoša un izglītojoša objekta apskati.

Zīmīgi, ka iepriekšējā analoģiskajā konkursā, kas tika rīkots pērnā gada novembrī, šī komanda ieguva 2. vietu (uzvarētāju laurus toreiz plūca Daugavpils valsts ģimnāzijas skolēni).

Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, sveicot uzvarētājus, novēlēja viņiem arī turpmāk tikpat neatlaidīgi un produktīvi iet savu ceļu mērķu sasniegšanā, gūt jaunus panākumus un veiksmīgi izvēlēties nākotnes profesiju, kas sagādās gandarījumu un raisīs interesi ik dienu.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības

Komunikācijas nodaļa

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!