Šobrīd Daugavpilī

NOSLĒDZĀS VINGROŠANAS NODARBĪBAS BĒRNIEM Pilsētas ziņas

114
NOSLĒDZĀS VINGROŠANAS NODARBĪBAS BĒRNIEM

Sākot no 2018.gada jūliju, divu gadu laikā Daugavpils pilsētas bērniem bija iespēja apmeklēt vingrošanas nodarbības veselības kvalitātes saglabāšanai. Kopā tika novadītas 180 nodarbības vairāk nekā 270 pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem. 

Nodarbību mērķis bija bērnu vispārēja fiziskā un emocionāla attīstība ar vingrošanas palīdzību. Katrai grupai tika pielāgots, atbilstošs dalībnieku spējām, nodarbību plāns. Vingrinājumu daudzveidība veicināja koordinācijas, spēka un koncentrēšanas uzlabošanu. 

Pirmajā nodarbībā vairākiem bērniem bija pamanāma nepareiza stāja, skriešanas laikā varēja redzēt elpošanas traucējumus, nebija izturības, kā arī bija informācijas uztveršanas problēmas. Nodarbību rezultātā bērniem sāka parādīties veiklība, ātrums un drosme. Vingrinājumi tika izpildīti ar lielāku piepūli nekā pirmajās nodarbībās. Dalībnieki kļuva stiprāki ne tikai fiziski, bet arī psiholoģiski, viņi sāka arvien labāk apzināties sevi un savas spējas. Ar komandas spēļu palīdzību bērni iemācījās labāk komunicēt un saprast viens otru. Trenere atzīme, ka bērniem tika uzlabotas koncentrēšanas spējas, vingrinājumu izpilde kļuva ātrāka un precīzāka. 

Nodarbībās vecākiem arī tika piedāvāta iespēja, sportot kopā ar bērniem, kuru viņi ar prieku izmantoja. 

Atsauksmes no dalībnieku vecākiem:

"Pateicāmies par doto iespēju vecākiem trenēties kopā ar saviem bērniem."

"Nodarbības vērtēju ļoti pozitīvi, bērns kļuva drosmīgāks lēkšanā." 

"Tas ir ļoti vērtīgas un noderīgas nodarbības. Vingrošanas laikā tiek normalizēts muskuļu tonuss, kas ļoti pozitīvi sekmēja mana dēla pēdas velvju veidošanos." 

"Trenere kolosāli pilda savus pienākumus, meklējot individuālo pieeju katram dalībniekam." 

"Nodarbības ir ļoti daudzveidīgas, dinamiskas un patīk bērniem." 

Noslēdzot nodarbību ciklu, vairāki bērni bija ieinteresēti turpināt sportot un uzsāka trenēties sporta skolā.

Fotogrāfija tika uzņemta pirms Covid-19 pandēmijas.

Nodarbības tika īstenotas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.