Šobrīd Daugavpilī

Noslēdzās māmiņu skolas nodarbības Pilsētas ziņas

378
Noslēdzās māmiņu skolas nodarbības

Laika periodā no 2019.gada 31.jūlija līdz 2020.gada 30.jūnijam tika novadītas 224 grupveida nodarbības, kuras apmeklēja vairāk nekā 240 topošie vecāki.
Katrai grupai tika organizēts 16 izglītojošo pasākumu cikls, kurā tika iekļautas teorētiskās lekcijas par dzemdību norisi, grūtniecības fizioloģiju, psiholoģiskām problēmām, dzemdību priekšvēstnešiem, tēva lomu dzemdībās, kā arī praktiskās nodarbības.

Atsauksmes no topošajiem vecākiem:

Irīna: „Nodarbības man ļoti palīdzēja gan psiholoģiski, gan fiziski pārvārēt izmaiņas, kuras iestājas grūtniecības laikā.”

Svetlana: „Teorētiskās lekcijas palīdzēja labāk izprast savu ķermeni un deva zināšanas, kā saprast savu mazuli pēc dzemdībām.” 

Margarita: „Paldies, atsaucīgiem un zinošiem fiziskās aktivitātes speciālistiem, kuri iemācīja mūs pareizi parūpēties par sevi un atgūt formu pēc dzemdībām.” 

Olga: „Noderīgas bija praktiskās nodarbības ar fizioterapeitu, kas vienmēr atgādināja par to, ka nedrīkst aizmirst arī par savu veselību, rūpējoties par jaundzimušo bērnu.”

Jurijs un Anna: „Mums ļoti palīdzēja pārvarēt nezināšanu un bailes ekskursija uz dzemdību nodaļu, jo bija plānotas kopīgas dzemdības.”

Gan pasniedzēji, gan topošie vecāki atzīmē, ka atmosfēra lekciju laikā bija ļoti pozitīva, grupu dalībnieki aktīvi iesaistījās sarunās, dalījās ar pieredzi, visi solīja arī pēc dzemdībām uzturēt kontaktus, vienam otru atbalstīt un organizēt tikšanās jau ar mazuļiem.

Fotogrāfija tika uzņemta pirms Covid-19 pandēmijas.

Nodarbības tika īstenotas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.