Šobrīd Daugavpilī

NOSLĒDZĀS BEZMAKSAS KARDIO TRENIŅI Pilsētas ziņas

178
NOSLĒDZĀS BEZMAKSAS KARDIO TRENIŅI

Periodā no 2019.gada augusta līdz 2020.gada jūlijam Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa un vecuma bija iespēja apmeklēt kardio treniņus, kas notika trenažieru zālē. Gada garumā tika novadītas 220 nodarbības 22 grupās, kopumā iesaistīti vairāk nekā 340 dalībnieku.

Nodarbību treneri atzīmē, ka dalībniekiem pirmajās trīs nodarbībās tika novērots nogurums, slikta koordinācija un elpas trūkums. Katrai grupai tika izstrādāts vingrinājumu komplekss, kas veicināja nodarbību efektivitāti. Lai dalībnieki nenodarītu sev pāri, katra nodarbība sākās ar iesildīšanos, iestatot uz trenažiera lēnu režīmu, pēc tam sekoja trenējošā slodze. Treniņu beigās tika veikti stiepšanās vingrinājumi ķermeņa atslābināšanai un lokanības attīstībai. Pēc katras nodarbības dalībnieki jutās uzmundrināti, vairākiem treniņi palīdzēja mazināt nogurumu un stresu.

Kardio treniņu rezultātā dalībniekiem uzlabojās fiziskā un garīgā veselība. Vairākiem uzlabojās asinsrite, nostiprinājās elpas muskuļi, attīstījās izturība un koordinācija kļuva stabilāka.

Dalībnieku atsauksmes:

Olga: "Daudz pozitīvu emociju, izveidojas veselīga pašapziņa un uzlabojas pašsajūta."

Vladimirs: "Lietderīgi un aktīvi pavadīts brīvais laiks. Bija interesanti pamēģināt pavingrot uz trenažieriem, priekš manis tas ir jauna pieredze."

Svetlana: "10 nodarbību apmeklētības rezultātā svars samazinājās par 3 kilogramiem."

Marina: "Uzlabojās ne tikai fiziskā, bet arī garīgā veselība."

Sergejs: "Pēc nodarbībām jūtos labāk, parādījās vairāk spēka. Vēlētos turpināt treniņus arī turpmāk."

Pēc dalībnieku atsauksmēm var secināt, ka kardio treniņi ir lietderīgs un atraktīvs sporta nodarbību veids mūsu pilsētas iedzīvotājiem.

Nodarbības tika īstenotas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.