Šobrīd Daugavpilī

NORITĒJA EIROPAS MOBILITĀTES NEDĒĻA Pilsētas ziņas

202
NORITĒJA EIROPAS MOBILITĀTES NEDĒĻA

Eiropas Mobilitātes nedēļas laikā, kas notika šogad no 16. līdz 22. septembrim, ikviens tika aicināts būt aktīvam un īpašu uzmanību pievērst videi draudzīgiem pārvietošanās veidiem.

Mobilitātes nedēļas ietvaros Daugavpilī notika vairāki veselību veicinoši un videi draudzīgu pārvietošanās veidu popularizēšanas pasākumi.

Aktivitātē “Diena bez auto” no rīta vairākos pilsētas ielu krustojumos tika skaitīti 100 riteņbraucēji, savukārt, vakara pusē improvizētajā velo darbnīcā Vienības laukumā varēja ne tikai uzzināt par velosipēda remontiespējām, bet arī izmēģināt sevi figūrbraukšanā ar skrējriteni.

Daugavpils veloparkā sestdienas lietainajā rītā pulcējās vairākas  ģimenes ar bērniem mazo riteņbraucēju stafetē “Velo rīts ģimenēm”, kur bija jāveic šķēršļu trase.

Savukārt pēcpudienā veloparkā startēja velo foto orientēšanās “Daugavpils Fotoreiss 2019”. Velo foto orientēšanās laikā komandas Daugavpils pilsētā meklēja apslēptus objektus, kuri šogad bija saistīti ar dzīvniekiem un putniem.

 

Pasākumi tika rīkoti projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.