Neaizmirstama nedēļas nogale: Daugavpils pārsteidza ar garšu un toņu daudzveidību Pilsētas ziņas

1255

Aizvadītajā nedēļas nogalē vairāki tūkstoši cilvēku pulcējās Daugavpils centrā, lai baudītu piesātināto izklaides programmu un atklātu pilsētas daudzveidību visos tās toņos un nokrāsās.

Jau no plkst. 16.00 Dubrovina parkā ar gardumiem un lielisku mūziku daugavpiliešus un pilsētas viesus lutināja Street food festivāls “Garšu toņi”. Tas ir jau otrs līdzīga formāta pasākums, kas norisinās mūsu pilsētā. Draudzīgā un nepiespiestā gaisotnē varēja jautri pavadīt laiku, iemūžināt skaisto dienu speciāli izveidotajā fotozonā, kā arī, protams, pamieloties ar klasiskiem ēdieniem un novērtēt receptes, kas tapušas par godu šim festivālam.

Gastronomiskie svētki turpinājās līdz pat vēlam vakaram. Street food festivāla rīkotāji izsaka pateicību visiem dalībniekiem, un īpašu pateicību par sadarbību veikalam “Depo”, SIA “Latsweets” un SIA “Dvinska plus”.

Līdz ar krēslas iestāšanos neparastās gaismās iemirdzējās Daugavpils centrālā gājēju iela, kur šogad nu jau 10. reizi tika aizvadīti Rīgas ielas svētki. Pasākuma viesi tika aicināti doties krāsainā pastaigā pa vienu no Latvijas vecākajām gājēju ielām, baudot arhitektūras, gaismas un mākslas mijiedarbību.

Pasākuma tēma bija “10 toņi pilsētai”. Taču tie, kas šajā vakarā vēroja mākslas saspēli Rīgas ielā,  atzina, ka redzēto toņu un izjusto emociju daudzveidība nav mērojama nekādos  skaitļos. Daugavpils šajā sestdienas vakarā patiesi apbūra un pārsteidza ar savu krāšņumu gan mājiniekus, gan pilsētas viesus.

Svētki vēl nebija galā, bet radošā komanda jau plānoja, kā pārsteigt un iepriecināt daugavpiliešus nākamajās tikšanās reizēs. Ja šīs ieceres īstenosies, neaizmirstami pasākumi var rast mājvietu arī citās Daugavpils ielās ar bagātu un ļoti neparastu vēsturi.

Sižetu sagatavoja Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Komunikācijas nodaļa.

 

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!