Šobrīd Daugavpilī

Māju Gaismas ielā 7 plāno izmantot pašvaldības vajadzībām Pilsētas ziņas

448

24. februārī Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēdē deputāti skatīja divus jautājumus par daudzstāvu dzīvojamo māju Gaismas ielā 7. Sēdes rezultātā bija nolemts neapstiprināt pirms neilga laika notikušās izsoles rezultātus un ieplānot ēkas izmantošanu pašvaldības dzīvojamā fonda paplašināšanai.

Janvāra beigās notika īpašumtiesību izsole mājai un zemesgabalam Gaismas ielā 7. Pēc izsoles deputātu rīcībā nonāca informācija par iespējamiem pārkāpumiem tās norisē. Tāpēc situācija ar daudzstāvu māju tika vērtēta atkārtoti, ņemot vērā aktuālo informāciju gan par izsoles norisi, gan par objekta tirgus vērtību un iespējām to atjaunot. Ar balsu vairākumu deputāti neapstiprināja izsoles rezultātus un atzina objektu par lietderīgu pašvaldības funkciju nodrošināšanai.

Ēkas dzīvojamā platība ir 6899,8 m2, tajā ir 105 2-4 istabu lieli dzīvokļi. Lai tā būtu derīga dzīvošanai, jāveic vienkāršota rekonstrukcija, kas paredz siltumapgādes sistēmas, elektroinstalāciju un ūdensvada sistēmu atjaunošanu,  kā arī citus remontdarbus. Piesaistot aizdevumu ar pašvaldības sniegto garantiju, tos varētu veikt SIA „DDzKSU”. Šī dzīvojamā fonda sakārtošana ļautu pašvaldībai nodrošināt dzīvokļus rindā esošajiem iedzīvotājiem, kuru vidū ir vairākas daudzbērnu ģimenes, kā arī piešķirt dienesta dzīvokļus speciālistiem, kas uzsāks darbu pilsētā.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: