Šobrīd Daugavpilī

Likvidēs Jaunatnes nodaļu un Revīziju un audita nodaļu Pilsētas ziņas

466
Likvidēs Jaunatnes nodaļu un Revīziju un audita nodaļu

Ceturtdien, 29. jūlijā Daugavpils pilsētas pašvaldības sēdē deputāti lēma par Jaunatnes nodaļas un Juridiskā departamenta Revīziju un audita nodaļas likvidēšanu.

Lai organizētu pēc iespējas efektīvāku Daugavpils pilsētas pašvaldības darba pārvaldi, Daugavpils pilsētas pašvaldības sēdē deputāti nolēma ar 2021. gada 1. oktobri reorganizēt divas pašvaldības struktūras – Jaunatnes nodaļu, kā arī Juridiskā departamenta Revīziju un audita nodaļu.

Izvērtējot Jaunatnes nodaļas darbību, pašvaldības vadība secināja, ka darbam ar pilsētas jauniešiem nav nepieciešama atsevišķa struktūra. Pēc Jaunatnes nodaļas likvidēšanas, tās funkcijas un uzdevumus veiks Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde, Kultūras pārvalde un Sporta pārvalde.

Ņemot vērā Valsts kontroles rekomendācijas, ka pašvaldībām nepieciešams pakāpeniski palielināt atbildības pārbaužu apjomu, tiecoties pēc iespējas vairāk izmantojot pašvaldību piesaistīto zvērināto revidentu darbu, pieņemts lēmums likvidēt arī Daugavpils pilsētas pašvaldības Juridiskā departamenta Rezīviju un audita nodaļu. Līdz ar to Juridiskais departaments turpmāk sastāvēs no Iekšējās inspekcijas nodaļas, Administratīvo pārkāpumu lietvedības nodaļas, Kapitālsabiedrību pārraudzības nodaļas un jaunizveidotās Iekšējās kontroles un korupcijas risku novēršanas nodaļas.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa