Šobrīd Daugavpilī

Lielajai talkai Daugavpilī saņemti 45 pieteikumi Pilsētas ziņas

980
Lielajai talkai Daugavpilī saņemti 45 pieteikumi

Daugavpils pilsētas pašvaldībā, tāpat kā visā pārējā Latvijā, Lielā Talka notiks 24.aprīlī. Sakarā ar valstī joprojām esošiem pastiprinātiem drošības apstākļiem un pašreiz noteikto sociālās distancēšanās aicinājumu, talkas norise šajā gadā atšķirsies no iepriekšējiem gadiem, kad tieši pulcēšanās salīdzinoši lielās cilvēku grupās un kādas teritorijas kopīga sakopšana bija viens no galvenajiem Lielās Talkas vadmotīviem. 

Ņemot vērā to, ka pašreizējā situācija valstī liek būt piesardzīgiem un atbildīgiem, aicina pašvaldības iedzīvotājus talkot vienatnē, divatā – ievērojot divu metru distanci savā starpā, vai arī talkot kopā ar ģimenes locekļiem, ar ko dzīvojiet kopā vienā mājsaimniecībā.

Savāktie sadzīves atkritumi ir jāievieto tikai Komunālās saimniecības pārvaldes izsniegtajos talkas maisos un reģistrācijas brīdī noteiktajās vietās, lai Lielās Talkas ietvaros savākto atkritumu izvešana noritētu raiti un nerastos šaubas par savākto atkritumu izcelsmi.                                                                                                                                                       

Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam padarīt Latviju tīrāku un sakoptāku! Mēs nedrīkstam arī aizmirst, ka mūsu pienākums ir būt veseliem, pietiekami daudz laika pavadīt svaigā gaisā, kā arī saglabāt Latviju tīru un zaļu nākamajām paaudzēm. Būsim piesardzīgi un atbildīgi, bet nezaudēsim optimism.

Komunālās saimniecības pārvalde.