Šobrīd Daugavpilī

Latgales SEZ grasās iestāties vēl viens uzņēmums Pilsētas ziņas

562

Arvien vairāk uzņēmumu novērtē priekšrocības, ko sniedz dalība Latgales speciālajā ekonomiskajā zonā (Latgales SEZ). Pašlaik iespēju iestāties LSEZ izskata arī SIA „Deora Pluss”.

Šūšanas uzņēmums darbojas Daugavpilī jau kopš 2013. gada un eksportē savu produkciju uz Norvēģiju, Dāniju, Zviedriju, Igauniju, Somiju, Vāciju, Lietuvu, Lielbritāniju, Šveici, Austriju un Itāliju. Ir izveidota filiāle Baltkrievijā. Līdz šim tika šūti profesionālie sporta apģērbi, āra darba apģērbi, medicīnas apģērbi, bērnu un pieaugušo apģērbi aktīvam dzīvesveidam. Taču šogad, reaģējot uz izmaiņām pasaules tirgū, bija nolemts uzsākt arī sejas masku un bahilu ražošanu. Investīcijas, kas jau veiktas un vēl tiks ieguldītas jauna aprīkojuma iegādē, ļauj uzņēmumam pretendēt uz nodokļu atvieglojumiem, ko var saņemt Latgales SEZ dalībnieki.

Jaunas līnijas palaišanas rezultātā izveidotas 22 papildus darba vietas. Tagad uzņēmuma darbinieku kopējais skaits ir apmēram 150 cilvēki. Ražošana notiek 24 stundas diennaktī un jau šobrīd ir nepieciešami papildus darba resursi, tāpēc tuvākajā laikā plāno piesaistīt vēl 22 jaunus darbiniekus. Tas ir labs atbalsts vietējam darba tirgum, ko atzinīgi vērtē pilsētas vadība.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.