Šobrīd Daugavpilī

Krievijas un Baltkrievijas tūristi izmanto garās brīvdienas, lai apmeklētu Daugavpili Pilsētas ziņas

466

Lai arī tradicionāli janvāris nav aktīvās tūrisma sezonas mēnesis, bet šajā laikā Daugavpilī var novērot ārvalstu tūristu pieplūdumu no Krievijas un Baltkrievijas. Jaungada garajās brīvdienās viņi izmanto iespēju apciemot radiniekus, kā arī doties izbraukumos uz tuvākām valstīm, tai skaitā uz Baltijas valstīm. Par galvenajiem apskates objektiem Daugavpilī kļūst pilsētas centrs, baznīcu kalns un Daugavpils cietoksnis. Katru gadu šīs vietas apmeklē simtiem viesu no Krievijas un Baltkrievijas.

Lai piesaistītu vairāk tūristu, bieži vien tiek organizēti ārvalstu blogeru un žurnālistu braucieni. Nereti tos atbalsta Latvijas organizācijas, piemēram, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). Šādu izbraukumu rezultāts ir publikācijas un video sižeti dažādās vietnēs un izdevumos. Vakar mūsu pilsētā viesojās grupa no Jekaterinburgas, Krievijas.

Parasti tālajiem braucieniem blogeri un žurnālisti izvēlas Baltijas valstu galvaspilsētas, tomēr reizēm, pirms došanās uz nākamo punktu vai maršruta beigās, apmeklē arī mazākas pilsētas. Daudzi no viņiem atzīst, ka, iepriekš neplānojot ilgi uzturēties Daugavpilī, pēc mūsu pilsētas iepazīšanas vēlas šurp atgriezties un uzkavēties vismaz dažas dienas.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: