Šobrīd Daugavpilī

Konkurss “Dinamiski augošs uzņēmums” Pilsētas ziņas

345
Konkurss “Dinamiski augošs uzņēmums”

Daugavpils pilsētas dome 16.marta izsludināja konkursu “Dinamiski augošs uzņēmums”, lai apzinātu un  godinātu Daugavpils uzņēmumus , kas pēdējo 3 gadu laikā ir ieviesuši jaunus produkcijas veidus, jaunas tehnoloģijas, aktīvi piedalījušies ES līdzfinansēto projektu  realizēšanā,  sadarbojušies ar zinātnes institūcijām , tādejādi popularizējot Daugavpils pilsētas tēlu. Pieteikumi tika pieņemti līdz 7.maijam, maijā mēnesī komisija izskatīja pieteikumus un nolēma piešķirt  sekojošas vietas:

Ražošanas uzņēmumu grupā:

 1.vietu Sabiedrība ar ierobežotu atbildību  “Rital D”

Radīti ap 30 jauni gaļas un zivju konservu veidi, izveidots jauns konservu iepakojums (tūbiņas), sadarbībā ar zinātnes iestādēm  radīts jauns ES normatīviem atbilstošs  produkcijas sterilizācijas veids, uzņēmums aktīvi piedalās ES projektos.

2.vietu Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Zieglera mašīnbūve”

Radīti jauni produkcijas veidi –mājas uz riteņiem, pick-up mājas, lauksaimniecības tehnika un  piekabes tās pārvadāšanai, uzņēmums akltīvi piedalās ES finansētos ēku siltināšanas projektos, tādejādi samazinos emisijas, ir viens no aktīvākiem   pilsētas domes organizēto pasākumu dalībniekiem. 

 

3.vietu  Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “SMD Baltic”  

Pilsētā ir radīts jauns elektronikas uzņēmums,  kas izmanto jaunākās elektronikas plašu montēšanas un testēšanas tehnoloģijas, uzņēmums aktīvi piedalījās pilsētas domes uzņēmējdarbības atbalsta programmās. 

Pakalpojumu  sniegšanas uzņēmumu grupā:  

1.vietu Sabiedrība ar ierobežotu atbildību  “Stream Labs”

Uzņēmums ir izstrādājis jaunu programatūru, kā arī  video uztveršanas un  raidīšanas kartes bez analogiem tirgū. , izveidota tehniskā atbalsta grupa kompānijas produktiem,  aktīvi piedalās Latvijas un Daugavpils pilsētas biznesa atbalsta programmās.    

2.vietu Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “FDA service”  

ES radītās tehnoloģijas tiek izmantotas , lai tīrītu logus un stikla fasādes lielā augstumā neizmantojot dārgus pacēlājus vai sastatnes, sistēma ir ekoloģiska, jo attīra izmantoto ūdeni un atgriež procesā.

Speciālās balvas ir piešķirtas  :

1.Akciju sabiedrībai “Latvijas maiznieks”  par jaunu tehnoloģiju ieviešanu pārtikas ražošanas nozarē

2.Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “Gartda” par jauna ražošanas virziena attīstību Daugavpilī (kosmētikas līdzekļu ražošana)

Uzvarētāji tiks sveikti   ar pateicības rakstiem un dāvanām.

Uzvarētāju apsveikšana  notiks Daugavpils pilsētas domes sēzu zālē 11.jūnijā  plkst. 15.00.