Šobrīd Daugavpilī

Komisija pārbauda Daugavpils skolu gatavību jaunajam mācību gadam Pilsētas ziņas

545

Pēc nepilnām divām nedēļām sākas jaunais mācību gads. Šonedēļ Izglītības pārvaldes komisija apseko Daugavpils skolas un Bērnu un jauniešu centru „Jaunība” un pārbauda to tehnisko gatavību skolēnu uzņemšanai.

Vairums mācību iestāžu ir pilnībā gatavas uzņemt audzēkņus. Savās telpās pēc vērienīgas rekonstrukcijas atgriezīsies Daugavpils Valsts ģimnāzijas skolēni un pedagogi.

Dažas skolas vēl turpina ceļu uz lielajām pārvērtībām. 13.vidusskolā, 16.vidusskolā un J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijā lielo renovācijas projektu ietvaros veicamie remontdarbi turpināsies arī rudens mēnešos. Kad remontdarbi būs pabeigti, arī šīs mācību iestādes būs aprīkotas ar jaunām tehnoloģiskām iekārtām un mēbelēm. 

13.vidusskolā ir pabeigti remontdarbi klasēs un gaiteņos, taču turpinās aktu zāles remonts. Tas tika apturēts gada sākumā, kad bija konstatēti konstrukcijas bojājumi zāles grīdā. Lai turpinātu būvdarbus, bija jāveic  ēkas papildus tehniskā apsekošana un ekspertīze.  Darbi atsāksies tuvākajā laikā un iekļaus arī būvkonstrukciju nostiprināšanu. Veicamie darbi nekādā veidā neapdraud  bērnus, taču pilnīgai drošībai ēkas daļa, kas atrodas zem aktu zāles, tiks slēgta. Mācību process daļēji būs pārcelts uz tuvumā esošās Rīgas Tehniskās universitātes telpām. 

Skolu un centra „Jaunība” pārbaudei sekos pilsētas bērnudārzu pieņemšana, kas notiks no 5.līdz 11.septembrim.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: