Šobrīd Daugavpilī

Ūdensapgādes projekts Judovkā – būvniekiem piemērotas soda sankcijas Pilsētas ziņas

696

Pilnvērtīgas ūdensapgādes sistēmas izveidošanas darbi Judovkas mikrorajonā turpinās, taču tie ievērojami atpaliek no grafika. Turklāt celtniecības tehnikas nepārtrauktas kustības un lietainā laika dēļ daudzi rajona iedzīvotāji izjūt neērtības – pārvietošanās pa ielām, tostarp no autobusu pieturām līdz dzīvojamām mājām, ir apgrūtināta dubļu un peļķu dēļ. Par darbu izpildi atbildīgajai firmai SIA “LAGRON” ir piemērotas soda sankcijas.

Ja laika apstākļi to atļaus, darbi turpināsies arī ziemas periodā. Tomēr pat saskaņā ar optimistiskākajām aplēsēm šogad Lielā iela diez vai tiks pabeigta. Inženierkomunikāciju ieklāšanai šeit ir nepieciešami zemes darbi lielā dziļumā. Tāpēc joprojām aktuāls ir jautājums par normālu gājēju pārvietošanos pa šo un daudzām citām ielām. Lai atrisinātu šo problēmu, “Daugavpils ūdens” plāno piesaistīt atsevišķu darbuzņēmēju ceļu uzturēšanai atbilstošā stāvoklī.

Neskatoties uz grūtībām, jau ir paveikts liels darba apjoms. Piemēram, ir ieguldītas 3 no 4 dīkera caurulēm zem Daugavas, pēdējās caurules ieguldīšanas darbi tuvojas noslēgumam. Iespēju robežās tiek veikta ielu gruntēšana, kurās ir pabeigts ūdensapgādes projekts. Šobrīd ir iesniegti apmēram 80 pieteikumi pieslēguma tehniskās dokumentācijas izstrādei, ir arī piešķirts pašvaldības līdzfinansējums konkrētiem objektiem (par to var uzzināt, zvanot “Daugavpils ūdens” pa tālruni 654-22552 vai 654-47818).

“Daugavpils ūdens” pieņem apmeklētājus pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu (62103020). Cilvēkus, kuriem ir obligāti jālieto sejas maska, cenšas apkalpot ne ilgāk kā 15 minūtes. Pašā uzņēmumā joprojām nav neviena saslimušā ar Covid-19.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.