Šobrīd Daugavpilī

Izskanēja pateicības vārdi “Street Food” festivāla dalībniekiem Pilsētas ziņas

256

Piektdien, 25. septembrī Vienības namā notika pasākums, kurā Domes vadība pateicās visiem pirmā Daugavpils Street Food festivāla dalībniekiem un organizatoriem.

Ideja rīkot Daugavpilī “Street Food” jeb “Ielu ēdina” festivālu virmoja gaisā jau vairākus gadus, taču īstenojās tikai šoruden. Pasākums, kura laikā varēja iepazīt un baudīt pilsētas un novada ēdinātāju piedāvājumu, kļuva par lielisku papildinājumu tradicionālajiem Rīgas ielas svētkiem. Tā rīkošanas iniciators, Domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs, pateicās visiem dalībniekiem un rīkotājiem par neatlaidīgu un kvalitatīvi paveikto darbu, kura rezultātā pilsēta piedzīvoja īstus svētkus. Viņš pauda cerību, ka tie kļūs par labu tradīciju un gadu no gada būs arvien vērienīgāki.

Svētku organizēšanā bija iesaistītas 33 iestādes, organizācijas un uzņēmumi: ēdinātāji, saimnieciskie dienesti, Tūrisma informācijas centrs, Kultūras pārvalde un daudzi citi. Atzinības vārdus viņiem teica arī priekšsēdētaja vietniece Līvija Jankovska.

Ēdinātāji arī pauda apņēmību piedalīties nākamajos Street Food festivālos, piedāvājot to apmeklētājiem arvien interesantākus ēdienus un kulināros šovus.

 

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.