“Impulsa” grantu šogad ieguva 7 biznesa idejas Pilsētas ziņas

411
“Impulsa” grantu šogad ieguva 7 biznesa idejas

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība jau vairākus gadus rīko Grantu programmas “Impulss” konkursu, kura mērķis ir atbalstīt jaunos uzņēmējus, palīdzot viņiem pilsētā īstenot interesantas biznesa idejas un radīt jaunas darba vietas. Šī gada rezultāti ir apkopoti: finansējumu nolemts piešķirt 7 projektu īstenošanai.

Pilsētas saimniecības un attīstības komitejas priekšsēdētājs, konkursa vērtēšanas komisijas loceklis Igors Aleksejevs  norāda: “Arī šis gads nebija izņēmums “Impulsa” rīkošanā: neskatoties uz izaicinošo budžetu, atbalsta apmērs saglabājās iepriekšējā gada līmenī - tāpat kā līdz šim, kopējais budžets ir 60 000 eiro, minimālais granta apmērs ir 5000 eiro, bet maksimālais - 15 000 eiro. Uzņēmējdarbība rada darbavietas, tāpēc, atbalstot uzņēmējus, mēs veicinām bezdarba samazināšanu, kas rada lielākus ienākumus un labāku dzīves kvalitāti. Apsveicu šī gada uzvarētājus!”

Šajā gadā Daugavpils valstspilsētas pašvaldības izsludinātajā Grantu programmas “Impulss” konkursā tika iesniegtas 17 biznesa idejas. Konkursa vērtēšanas komisija izvērtēja 12 pieteikumus un atbalstīja 7 biznesa idejas - 2 ražošanas un 5 pakalpojumu sniegšanas projektus.

Ražošanas jomā tika atbalstīti projekti, kas plāno uzņēmējdarbību veikt konditorejas izstrādājumu un individuālo dizaina mēbeļu ražošanas nozarēs. Savukārt pakalpojumu sfērā tiks sekmēta pilsētas uzņēmumu attīstība veselības un rehabilitācijas pakalpojumos, ar inovatīvu tehnoloģiju skursteņu un dūmvadu renovācijas pakalpojumos, kā arī autoservisa, izklaides un tūrisma jomās.

Konkursa vērtēšanas komisijas priekšsēdētājs, domes priekšsēdētāja vietnieks Valērijs Kononovs uzsver: “Šogad mēs kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka Daugavpilī ir attīstītas ļoti dažādas tehnoloģijas, tajā skaitā tās, kas saistītas ar inovāciju ieviešanu un izmantošanu. Tas liek ar cerību raudzīties nākotnē, jo šādu projektu īstenošana ne vien palīdz radīt jaunas darba vietas, bet arī sekmē to, ka pilsētas iedzīvotājiem kļūst pieejami jauni pakalpojumi. Arī izklaides nozare nepaliek malā. Tas nozīmē, ka ar katru gadu dzīvot Daugavpilī kļūst arvien interesantāk un ērtāk. Lai visiem granta saņēmējiem sekmīga ideju īstenošana!”

 

KONKURSA UZVARĒTĀJI:

Projekta idejas pieteicējs

Projekta nosaukums

Santa Dzalbe-Sologuba

Chocolate BOM – šokolādes bumbiņas ar prieka garšu!

SIA “Task PRO”

Mehāniskā lentzāģa “OPTIsaw SD 500” iegāde mēbeļu metāla detaļu griešanai

SIA “SILTUMA EKSPERTS”

SIA “SILTUMA EKSPERTS” pakalpojumu attīstība ar FuranFlex tehnoloģiju

Mihails Sverdlovs

Inovatīvu metožu ieviešana rehabilitācijas pakalpojumos

Jekaterina Ļebedeva

Bonati bubble tea

Elgars Suhockis

“Brīvdabas kinoteātris SKY CINEMA”

Dmitrijs Juškovs

Green Serviss

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!