Šobrīd Daugavpilī

Ikgadējā Baltijas valstu ūdenssaimniecību konference šogad norisināsies Daugavpilī Pilsētas ziņas

466

Aizvadītajā nedēļā Daugavpils pilsētas domē viesojās Latvijas ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācijas vadība. Vizītes mērķis bija vienoties par ikgadējās Baltijas valstu ūdenssaimniecību konferences rīkošanu Daugavpilī. No 20.līdz 22.maijam 150 nozares vadošie speciālisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tiksies mūsu pilsētā, lai risinātu plaša spektra jautājumus ūdenssaimniecību darbības uzlabošanai.

Pasākuma dalībnieki ik gadu tiek iepazīstināti ar nozares ražotāju jaunākajiem sasniegumiem, tehnoloģiju inovācijām un piedāvājumiem ūdenssaimniecību darbības uzlabošanai. Asociācijas vadība ļoti atzinīgi novērtēja Daugavpils sniegumu ūdenssaimniecības attīstībā un norādīja, ka  mūsu pilsētas pieredze noteikti būs interesanta gan pašmāju, gan ārzemju kolēģiem.

  1. gadā asociācija svinēs 30 gadu jubileju, tāpēc konferences programma tiks pārdomāta īpaši rūpīgi. Tajā būs iekļautas gan nozares speciālistu darba tikšanās un pieredzes apmaiņa, gan tematiskie izzinošie un izklaidējošie pasākumi, kuros varēs piedalīties visi pilsētas iedzīvotāji. Organizatori sola, ka interesanti noteikti būs gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Trīs dienu garumā daudzie konferences dalībnieki iepazīs Daugavpils pilsētu ne tikai no tehnoloģiskā, bet arī no kultūras un vēstures rakursa. Tā būs vēl viena lieliska iespēja mūsu pilsētai pieteikt sevi starptautiskajā līmenī.

 

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: