Šobrīd Daugavpilī

Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas Pilsētas ziņas

313
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas

Daugavpils Tūrisma informācijas centrs aicina svinēt Valsts svētkus, izzinot Latvijas otrās lielākās pilsētas vēstures līkločus un svarīgākos notikumus.

19. novembrī plkst. 12.00 Vienības laukumā daugavpiliešiem un pilsētas viesiem būs iespēja satikt zinošo un atraktīvo gidu Artūru Fišeru, doties aizraujošā ekskursijā pa Daugavpili, kā arī dzirdēt stāstus par ievērojamām ēkām un to nozīmi, uzzināt par ievērības cienīgiem novadniekiem un viņu likteņiem, ieraudzīt jaunas un pārsteidzošas vietas, ļauties piedzīvojumam, gūt paliekošus iespaidus un pozitīvas emocijas.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Daugavpili, tad labākais veids, kā to izdarīt, ir apmeklēt ekskursiju pa pilsētu gida vadībā, kuras gaitā jūs iepazīsieties ar vissvarīgākajiem pilsētas apskates objektiem un to vēsturi. Gids Artūrs Fišers pastāstīs interesantus un aizraujošus stāstus par mūsu pilsētu.

  • Ekskursijas sākums 19. novembrī plkst. 12.00 Vienības laukumā;
  • Ilgums 3 - 3,5 stundas;
  • Ekskursija ir BEZMAKSAS;
  • Ekskursijas laikā paredzēts apmeklēt Daugavpils Tehnikas un industrilālā dizaina centru "Inženieru arsenāls" un Šmakovkas muzeju, kur ieejas maksa jāveic pašiem ekskursijas dalībniekiem.

Neatkarīgi no tā, vai esat vietējais iedzīvotājs vai viesis, šī ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par Daugavpils pilsētas vēsturi, kultūru un personībām.

 

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!