Šobrīd Daugavpilī

Fotokonkurss jauniešiem Valsts svētkos un Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros Pilsētas ziņas

124
Fotokonkurss jauniešiem Valsts svētkos un Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros

Jaunieši, sarosieties, jo mēs, Jaunatnes nodaļa, Jums sagatavojām interesantu un radošu fotokonkursu, kā arī vērtīgas balvas!

No 2020.gada 1. līdz 8.maijam sociālajos tīklos facebook.com un instagram.com Jaunatnes nodaļas kontos norisināsies fotokonkurss „Jaunatnes nedēļa”, kurš notiks Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros. Pasākuma mērķis ir iesaistīt Daugavpils pilsētas jauniešus Eiropas Jaunatnes nedēļas aktivitātēs, kā arī motivēt viņus būt aktīviem, mērķtiecīgiem un radošiem. Fotokonkursā var piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Konkurss norisināsies katru dienu laika periodā no 1. līdz 8.maijam. Facebook.com kontā katrai dienai tiks veltīta konkrēta tēma, kura noteiks, kādas fotogrāfijas jauniešiem ir jāpublicē Jaunatnes nodaļas kontā fotokonkursa publikācijas komentāros. Instagram.com kontā nedēļas garumā būs nepieciešams publicēt fotogrāfiju instagram.com „stāstos”, atzīmējot Jaunatnes nodaļu. Fotokonkursa „Jaunatnes nedēļa” tēmas tiks publicētas konkursa sākumā.

Ja vēlies izmēģināt savu fotomeistarību, seko līdzi konkursa noteikumiem jau rīt Jaunatnes nodaļas facebook.com un instagram.com kontos.

 

Informāciju sagatavoja:

Jaunatnes nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste

Gunta Jerlikova

jaunatne@daugavpils.lv