Šobrīd Daugavpilī

DRS teritorijā uzsākta avārijas ēkas nojaukšana Pilsētas ziņas

131

Šonedēļ pie Daugavpils reģionālās slimnīcas sāka demontēt bijušās mikrobioloģiskās laboratorijas veco ķieģeļu ēku, kas jau sen atradās avārijas stāvoklī. Darbu rezultātā tiks ne vien nojaukta bīstamā ēka, bet arī uzlabota transportlīdzekļu un gājēju kustība, kas iepriekš šajā vietā bija apgrūtināta.

DRS regulāri saņēma no dažādām uzraudzības organizācijām norādījumus par šī objekta nojaukšanas vai rekonstrukcijas nepieciešamību, pēc novērtējuma un finansējuma aprēķiniem tika nolemts to demontēt. Ņemot vērā to, kā šī ēka ir savienota ar daudzām inženierkomunikācijām, atļaujas saņemšana nojaukšanai prasīja vairākus mēnešus, lai gan sākotnēji to plānoja nojaukt vēl pagājušajā gadā. Pateicoties demontāžai, blakus slimnīcai palielināsies autostāvvietu skaits, kas ir svarīgi gan personālam, gan slimnīcas apmeklētājiem. Iepriekš ēka aizsedza arī skatu uz ceļa braucamo daļu un ietvi, autovadītājiem izbraucot no stāvlaukuma. Tagad avārijas situāciju skaitam ievērojami jāsamazinās. Pēc pamatdarbu pabeigšanas tiks sakārtoti gājēju celiņi.

Situācija ar Covid-19 inficēto pacientu uzņemšanu šobrīd izskatās daudz labāka nekā pagājušā gada beigās un šī gada sākumā. Tas ļauj turpināt sniegt nepieciešamos ambulatoros pakalpojumus un plānotās operācijas, rūpīgi izvērtējot katru konkrēto gadījumu un speciālistu slodzi. Daugavpils reģionālās slimnīcas ēkā un Centrālajā poliklīnikā turpinās arī prioritāro iedzīvotāju grupu vakcinācija no koronavīrusa (tel. reģistrācijai un uzziņām 654-05329).

Plašāka informācija par šīm un citām slimnīcas darba aktualitātēm atrodama DRS portālā www.slimnica.daugavpils.lv.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.