Šobrīd Daugavpilī

SIA “DAUGAVPILS ŪDENS” KLIENTU UN PILSĒTAS IEDZĪVOTĀJU UZMANĪBAI! Pilsētas ziņas

167
SIA “DAUGAVPILS ŪDENS” KLIENTU UN PILSĒTAS IEDZĪVOTĀJU UZMANĪBAI!

SIA “Daugavpils ūdens” informē,  ka ņemot vērā LR valdības un  Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijas un  noteiktos piesardzības pasākumus (www.spkc.gov.lv), līdz š.g. 31.maijam klientu pieņemšana  klātienē turpinās tikai pēc iepriekšējā pieraksta (ieskaitot  norēķinus uzņēmuma kasē),  zvanot pa tālr. 62103020 .

 Pierakstīto klientu apkalpošana tiek veikta SIA “Daugavpils ūdens” Klientu apkalpošanas centrā (Ūdensvada ielā 3),  darba dienās no 8:00 līdz 16:30 (pusdienas pārtraukums no plkst.12:00 līdz12:30).

!!! Sakarā ar gaidāmajiem valsts svētkiem un pārcelto brīvdienu, Klientu apkalpošanas centra speciālisti veic  klientu pieņemšanu sekojoši – 30.aprīlī un 8.maijā – līdz plkst.15:30, 1.- 4.maijā - BRĪVDIENAS

Vienlaikus, “Daugavpils ūdens” aicina klientus rūpīgi izvērtēt personīgo apmeklēšanas nepieciešamību un neapmeklēt uzņēmumu, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar COVID -19 slimnieku.

Drošības nolūkos šajā periodā iedzīvotāji tiek aicināti iespēju robežās norēķināties par pakalpojumiem ar Internetbanku starpniecību, dažāda veida iesniegumus un dokumentus nosūtīt elektroniski  uz kontakti@daugavpils.udens.lv vai klientu.nodala@daugavpils.udens.lv,  pa pastu (SIA “Daugavpils ūdens”, Ūdensvada ielā 3,Daugavpils, Latvija, LV 5401), vai ievietot pastkastītē SIA “Daugavpils ūdens” caurlaides punktā Ūdensvada ielā 3 (pastkastīte tiek iztukšota reizi dienā), kā arī maksimāli izmantot iespēju saņemt speciālistu konsultācijas  attālināti:

 

Visa aktuālā informācija un iesniegumu veidlapas ir pieejamas www.daugavpils.udens.lv (Fiziskām vai Juridiskām  personām/Klientu apkalpošanas centrs)