Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils tūrisma piedāvājumu popularizēs starptautiskajā tūrisma kontaktbiržā “ITB Berlin NOW” Pilsētas ziņas

93
Daugavpils tūrisma piedāvājumu popularizēs starptautiskajā tūrisma kontaktbiržā “ITB Berlin NOW”

No 9.-12. martam Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra, kuru pārstāvēs Vitālijs Petkuns, Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centra vecākais klientu apkalpošanas speciālists, Šmakovkas muzeja apmeklētāju centra vecākais speciālists Viktors Andruškevičs un Daugavpils Tūrisma informācijas centra konsultante Karolina Dedele, sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centra pārstāvi Aivaru Baranovski un Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pārstāvi Vladislavu Ivanovu piedalīsies vienā no šī gada nozīmīgākajām starptautiskajām tūrisma kontaktbiržām “ITB Berlin NOW”. Tajā piedalīsies dažādu valstu tūrisma industrijas pārstāvji, žurnālisti un ceļojumu blogeri, kas ir jaunu un neatklātu ceļojumu galamērķu meklējumos.

“ITB Berlin NOW” ir B2B pasākums, kas šogad tiek organizēts ikgadējās tūrisma izstādes “ITB Berlin” vietā, kas tika atcelta sakarā ar koronavīrusa straujo izplatību pasaulē. Starptautiskā tūrisma izstāde "ITB" ir viens no lielākajiem tūrisma forumiem, kas notika jau kopš 1966. gada. Izstādes tematika aptver visu tūrisma nozari.

Tūrisma uzņēmumi, kas piedalīsies “ITB Berlin NOW” pasākumā varēs sevi prezentēt, izmantojot t.s. zīmola kartītes jeb Brand-Cards. Zīmola kartes veidotas kā uzņēmuma profils, kurā ir pieejama informācija par sniegtajiem tūrisma pakalpojumiem.  Kontaktbiržas platformā ir izveidota arī Daugavpils pilsētas zīmola kartīte, kurā ir iekļauta informācija par Daugavpils pilsētas daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu, tūrisma objektiem un ekskursijām. Pasākuma gaitā visu 4 dienu garumā dažādu valstu tūrisma profesionāļi varēs iepazīt Daugavpili kā pievilcīgu tūrisma galamērķi, savukārt Daugavpils tūrisma iestāžu pārstāvji varēs popularizēt savus pakalpojumus satiekoties ar dažādu valstu tūrisma pārstāvjiem virtuālajā vidē. Dalībnieki tiks aicināti iepazīt tūrisma objektus un pakalpojumus, lai iekļautu Daugavpils pilsētu savā tūrisma piedāvājumā un turpmāk profesionāli organizētu un vadītu braucienus dažāda veida tūristu grupām uz Daugavpili.

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras dalību izstādē nodrošina Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana tūrismā” (projekta identifikācijas numurs 3.2.1.2/16/I/002) ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra
Tālr.: +371 65422818; +371 26444810
E-pasts: turisms@daugavpils.lv
Web: www.visitdaugavpils.lv
Facebook: www.facebook.com/Daugavpils.travel