Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils svin valsts svētkus (FOTOREPORTĀŽA) Pilsētas ziņas

792
Daugavpils svin valsts svētkus (FOTOREPORTĀŽA)

Novembris Daugavpilī sācies latviskās noskaņās - pilsēta ietērpta Latvijas karoga krāsās, bet pašvaldības kultūras un tūrisma iestādes sagādājušas plašu Valsts svētku pasākumu programmu.

Otrdien, 8. novembrī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā pilsētas izglītības iestāžu audzēkņi un pedagogi vienojās tradicionālajā Sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas akcijā. Muzeja speciālisti akcijas dalībniekiem atgādināja Lāčplēša dienas un Latvijas karoga vēsturi, bet par skanīgām melodijām parūpējās S. Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas talantīgie audzēkņi.

Lāčplēša dienas priekšvakarā – 9. un 10. novembrī Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centra pagalmā skatāma Zemessardzes militārās tehnikas izstāde. Apmeklētājiem ir iespēja tikties ar zemessargiem un uzzināt vairāk par viņu darba ikdienu.

Ceturtdien, 10. novembrī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā viesojās Valsts robežsardzes kinologi, kuri apmeklētājus iepazīstināja ar saviem četrkājainajiem kolēģiem.

Lāčplēša dienā, 11. novembrī plkst. 17.00 Daugavpilī notiks Lāpu gājiens. Gājiens sāksies pie Daugavpils Universitātes Parādes ielā 1 un noslēgsies Vienības laukumā. Organizāciju pieteikšanās dalībai gājienā jau ir noslēgusies - pieteikušies 2706 dalībnieki no vairāk nekā 40 Daugavpils pilsētas un Augšdaugavas novada izglītības iestādēm un organizācijām. Aicinām Daugavpils iedzīvotājus un viesus pievienoties Lāčplēša dienai veltītajam Lāpu gājienam, ņemot līdzi savu lāpu vai sveci un ievērojot gājiena organizatoru norādījumus.
 

Valsts svētku pasākumu programma

Patriotiskais novembris Daugavpilī - Foto galerija

 

 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas pašvaldības
Komunikācijas nodaļa