Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils Sociālais dienests atgādina par iespēju saņemt pabalstus ģimenēm ar skolas vecuma bērniem Pilsētas ziņas

255

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Daugavpils Sociālais dienests atgādina, ka vairākām ģimeņu kategorijām pienākas dažāda veida pabalsti bērnu skolas gaitu nodrošināšanai. Šī palīdzība ir paredzēta ģimenēm, kurām ir piešķirts trūcīgas vai maznodrošinātas statuss, kā arī aizbildņu ģimenēm, audžuģimenēm, ģimenēm, kurās aug bērni ar invaliditāti un daudzbērnu ģimenēm.

Lai ietaupītu laiku pabalsta noformēšanai, klienti tiek aicināti izmantot iespēju iesniegt dokumentus elektroniski caur sistēmu www.latvija.lv. Iesniegumus var iesūtīt arī pa pastu vai atstāt pie konsultanta kādā no klientu apkalpošanas vietām.

Gadījumā, ja vizīte notiek klātienē, daudzbērnu ģimenes Sociālā dienesta klientu centros tiek apkalpotas prioritāri. Vairākas iedzīvotāju kategorijas, tajā skaitā ģimenes, kurās visi pilngadīgie ģimenes locekļi ir strādājošie un daudzbērnu ģimenes, tagad var izmantot iespēju pieteikt vizīti iepriekš. To var izdarīt, zvanot pa tālr. 654-49907, 654-49908. 

Svarīgi piebilst, ka palīdzību no pašvaldības bērnu skolas gaitu nodrošināšanai ģimenes, kurām tā pienākas, var saņemt visa gada garumā, nevis tikai pirms jaunā  mācību gada uzsākšanas.

Saņemt sīkāku informāciju  par to, kam un cik lielā apmērā pienākas palīdzība, kā arī uzzināt vairāk par pieteikumu iesniegšanas veidiem un iespējām, var Sociālā dienesta klientu pieņemšanas vietās Lāčplēša ielā 39, Liepājas ielā 4, Šaurajā ielā 28 un Vienības ielā 8, kā arī Sociālā dienesta mājas lapā www.socd.lv.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: