Šobrīd Daugavpilī

Daugavpili apmeklēja Saeimas vicespīkers Jānis Grasbergs Pilsētas ziņas

386

Rudenī sāka darbu jauns parlamenta sastāvs. Lai iezīmētu mūsu reģionam svarīgākās prioritātes un jautājumus, kā arī ieskicētu Latgales attīstības vīziju tuvākajiem gadiem, Daugavpils pašvaldība aicināja Saeimas pārstāvjus apmeklēt pilsētu. 16. janvārī, atsaucoties uz šo uzaicinājumu, Daugavpili apmeklēja Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāja biedrs Jānis Grasbergs.


Vizītes laikā viesi iepazinās ar Daugavpilī īstenojamiem infrastruktūras uzlabošanas, uzņēmējdarbības veicināšanas, tūrisma un citu nozaru projektiem.

Attīstības departamenta un Pilsētas saimniecības un attīstības komitejas vadība iepazīstināja Saeimas pārstāvjus ar Latgales zoodārza un Inovāciju centra attīstības projektiem, iezīmēja pilsētas ceļu infrastruktūras uzlabošanas plānus, apmeklēja Ziemeļu industriālo zonu un jauno šķeldas katlumāju TEC-3 teritorijā.

Par svarīgākajām sarunas tēmām kļuva investoru piesaiste un pilsētas ekonomiskās attīstības jautājumi.

Saeimas pārstāvji atzinīgi novērtēja darbu, kas paveikts Daugavpils industriālās attīstības virzienā un atzina, ka daudzi augstas gatavības projekti, kas izstrādāti pašvaldībā, varētu iegūt valsts finansējumu, kas, savukārt, pozitīvi ietekmētu visa Latgales reģiona attīstību kopumā. 

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas pašvaldības Komunikācijas nodaļa.