Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils aicina baudīt ziemas priekus Pilsētas ziņas

655
Daugavpils aicina baudīt ziemas priekus

Daugavpils, gatavojoties Ziemassvētkiem, jau sākusi tērpties svētku rotā: Vienības laukumā pavisam drīz iemirdzēsies galvenā svētku egle un parādīsies atrakciju pilsētiņa. Daugavpilieši un pilsētas viesi šogad varēs baudīt arī sportiskos ziemas priekus, par kuru sagatavošanu šobrīd rūpējas pilsētas komunālie dienesti un sporta iestādes.

Jaunnedēļ pie Ledus halles sāks darboties āra slidotava. Dienā to izmantos treniņiem Daugavpils Ledus sporta skolas hokejisti, bet vakarā slidotprieku varēs baudīt ikviens interesents. Slidošanas maksa – 1 eiro/h. Tepat būs pieejama arī slidu noma (1,5 eiro/h ). Atšķirībā no iepriekšējā gada, kad pandēmijas ierobežojumu dēļ tika stingri kontrolēts slidotāju skaits, iepriekšējā pieteikšanās šogad vairs nav nepieciešama. Taču gadījumā, ja slidotāju skaits kādu brīdi būs pārāk liels, var nākties nedaudz uzgaidīt savu kārtu. Plašāka informācija par slidotavas darba laiku sekos.

Savukārt Ledus Halles slidotava jau tagad (noteiktās stundās, kad tā ir brīva no hokejistu un daiļslidotāju treniņiem) ir pieejama visiem slidot mīļotājiem.  Aktuāla informācija par tās noslogotības grafiku pieejama šeit: https://daugavpilsoc.lv/. Slidošanas maksa: pieaugušajiem – 2,50 eur/h, bērniem līdz 18 gadiem un senioriem no 60 gadiem – 1,50 eur/h, slidu noma – 1,50 eur/h.

Pārņemot apsaimniekošanai teritoriju Odu ielas rajonā, pie Šūņezera, Daugavpils Olimpiskais centrs veica teritorijas sakārtošanu, kā rezultātā tapa mākslīgi izveidotais slidkalniņš. DOC plāno turpināt teritorijas labiekārtošanu un decembra otrajā pusē, tuvāk skolēnu brīvlaikam, sagatavot kalniņu pilsētas iedzīvotāju un viesu ziemas izklaidēm.

Svētku noskaņas radīšanā iesaistījušies arī uzņēmēji, kas no 3. decembra līdz 8. janvārim Vienības laukumā piedāvās atrakcijas: te varēs izbraukt ar vilcienu un lidmašīnu, piedalīties jautrajās loterijās, kā arī vērot pilsētas krāšņumu no 27 metru augstuma, braucot ar panorāmas ratu.

Baudīsim ziemas priekus Daugavpilī kopā!

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Komunikācijas nodaļa,

Daugavpils Olimpiskais centrs