Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī veiksmīgi darbojas Latvijā vienīgā kaķu kafejnīca Pilsētas ziņas

1564

Jau vairākus mēnešus Daugavpilī darbojas unikāla vieta – Latvijā vienīgā kaķu kafejnīca “Kotoffski”. 30. septembrī, pulcējoties draugiem un atbalstītājiem, kafejnīcas kolektīvs un pūkanie iemītnieki svinēja oficiālu atklāšanu.

Ideja veidot Daugavpilī šo neparasto iestādi pirmoreiz tika prezentēta 2018.gadā pašvaldības grantu programmas “Impulss” komisijai. Tā bija atbalstīta, ieguva līdzfinansējumu, un sākās ceļš uz sapņa īstenošanu. Tagad, atskatoties uz paveikto, Domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs, kurš toreiz bija vērtēšanas komisijas satāvā, bet šodien – sveicēju pulkā, norādīja, ka darbs noteikti ir vainagojies panākumiem: vieta ir ļoti omulīga, bet uzņemšana – sirsnīga un radoša.

Kafejnīca sāka darboties un uzņemt pirmos apmeklētājus martā, pirms pandēmijas sākuma. Arī nākamie mēneši nebija viegli, tomēr aizrautība, izdoma un sirsnība, ko ieguldīja vadītāja Anita Ozoliņa un visa „Kotoffski” komanda, nespēja atstāt vienaldzīgu nevienu. Nobaudīt gardu maltīti apburošu kaķu kompānijā nāca arvien vairāk cilvēku: ģimenes ar bērniem, jaunieši, gados vecāki kungi un kundzes. Daudzi apmeklētāji stāsta, ka speciāli atbraukuši un mūsu pilsētu no citas Latvijas malas, lai varētu izjust neparasto gaisotni, kas te valda.

Idejas autore un kafejnīcas īpašniece A.Ozoliņa norāda, ka lielu stimulu nepadoties, pārvarēt visas grūtības un attīstīties devis tas, ka projekts tiek īstenots „Impulsa” programmas ietvaros.

Sveicēji vēl nebija izklīduši, kad baudīt gardumus un priecāties par nešpetno astaiņu izdarībām bija ieradušies šīs dienas pirmie apmeklētāji.

Tikmēr Attīstības departamentā turpinās programmai “Impulss - 2020” iesniegto pieteikumu izvērtēšana. Šogad uz granta saņemšanu pretendē rekordliels jauno uzņēmēju skaits – iesniegti 37 projekti, labākos no tiem sāks īstenot jau pavisam drīz.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!