Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī svinēja Sociālā darbinieka dienu Pilsētas ziņas

556
Daugavpilī svinēja Sociālā darbinieka dienu

Ik gadu novembra otrajā otrdienā tiek atzīmēta Sociālā darbinieka diena. Tā katru gadu iezīmē laiku, kad tiek īpaši uzsvērts un izcelts sociālā darba speciālistu ieguldījums pilsētas attīstībā un labklājībā, un tiek vērtēts paveiktais sociālā darba praksē.

12.novembrī  Domes konferenču zālē sapulcējās Daugavpils pilsētas pašvaldības  iestādes «Sociālais dienests», Daugavpils teritoriālā pensionāru sociālās apkalpošanas centra un Sociālo pakalpojumu centra bērniem un jauniešiem "Priedīte” kolektīvi, lai nosvinētu savus profesionālos svētkus.

Klātesošos uzrunāja Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš. Viņš uzsvēra, ka  sociālā darbinieka ikdienas darbs ir ļoti sarežģīts un bieži nenovērtēts. Tieši sociālās jomas darbinieki ir vistuvāk iedzīvotājiem un visbiežāk saskaras ar sarežģītām dzīves situācijām un meklē risinājumus, lai palīdzētu. Andrejs Elksniņš pateicās sociālās jomas darbiniekiem par pašaizliedzīgo darbu un profesionalitāti.

Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Helēna Soldatjonoka ir pārliecināta, ka šie svētki ir nopelnīti ļoti smagā darbā. Viņa uzsvēra, ka sociālie darbinieki ir ārsti, tikai ne cilvēka ķermenim, bet dvēselei. Helēna Soldatjonoka pateicās pilsētas sociālajiem darbiniekiem par profesionālu darbu, pacietību un sirds siltumu.

Daugavpils pašvaldībā sociālajā jomā strādā vairāk nekā 300 darbinieki. Svinīgajā pasākumā par apzinīgu, augsti profesionālu pienākumu pildīšanu, atzīmējot Sociālo darbinieku dienu, ar Domes Pateicības rakstiem tika apbalvoti 38 labākie sociālās jomas  darbinieki.