Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī sumināja zelta un dimanta kāzu jubilārus Pilsētas ziņas

329
Daugavpilī sumināja zelta un dimanta kāzu jubilārus

Sestdien, 11. jūnijā Daugavpils pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā notika zelta un dimanta kāzu jubilāru sumināšana. Tika godināti 6 pāri, kuri šogad svin 50 gadu kāzu jubileju, 2 pāri, kuri svin 60. kāzu jubileju un 1 pāris, kurš atzīmē 65 gadu kāzu jubileju.

Katra kāzu jubilāra dzīves ceļš ir unikāls, bet visiem tas cieši saistīts ar Daugavpili, jo tieši te pāri izvēlējušies mīt laulību gredzenus. Arī pēc vairākiem laulībā nodzīvotajiem gadu desmitiem kāzu jubilāru acīs staroja siltums, mīlestība un cieņa vienam pret otru. Daugavpils pilsētas Dzimtsarakstu nodaļa kāzu jubilāriem bija sarūpējusi īpašas piemiņas dāvanas, un sveikt jubilārus bija ieradušies arī viņu tuvinieki.

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Inese Eisāne pastāstīja, ka šogad pieteikties kāzu jubilāru sumināšanai tika aicināti visi tie zelta, dimanta pāri, kuri ir reģistrējuši laulības Daugavpils pilsētas dzimtsarakstu nodaļā 1972. gadā un 1962. gadā. Dzimtsarakstu nodaļas speciālisti pamanījuši ka šāda formāta pasākums cilvēkiem patīk, tāpēc šī jaukā tradīcija Daugavpilī noteikti tiks turpināta.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Komunikācijas nodaļa,

Dzimtsarakstu nodaļa