DAUGAVPILĪ SUMINĀJA ZELTA KĀZU JUBILĀRUS Pilsētas ziņas

526
DAUGAVPILĪ SUMINĀJA ZELTA KĀZU JUBILĀRUS

Svētdien, 4. jūnijā Daugavpils pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā notika zelta kāzu jubilāru sumināšana. Tika godināti 10 pāri, kuri šogad svin 50 gadu kāzu jubileju.

Tradīciju sumināt kāzu jubilārus Daugavpils pilsētas svētkos pastāv jau vairākus gadus. Arī šogad pieteikties dalībai svinīgajā ceremonijā tika aicināti zelta un dimanta kāzu jubilāri, kas Daugavpils pilsētas dzimtsarakstu nodaļā mijuši gredzenus 1963. un 1973. gadā.

Kopumā dalībai pasākumā pieteicās 11 pāri, svinīgajā ceremonijā piedalījās 10 no tiem. Visi jubilāri šogad svin kopdzīves 50 gadus un viņu dzīves ceļš ir cieši saistīts ar Daugavpili: šeit uzsākta kopdzīve, aizvadīti darba gadi, piedzimuši bērni, mazbērni un pat mazmazbērni.

Suminot klātesošos, Daugavpils valstspislētas pašvaldības domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Aleksejs Vasiļjevs teica: „Ar savu mīlestību, iecietību, sapratni un   rūpēm vienam par otru daudzu gadu desmitu garumā jūs rādāt ārkārtīgi pozitīvu un svarīgu piemēru mums visiem. Iemācat, ka mūsu tik skarbajā un pragmatiskajā dzīvē joprojām ir vieta patiesām, ļoti tīrām un cēlām jūtām un savstarpējai cieņai. Skatoties uz jums visiem, uz katru no jūsu pāriem, skaidrs kļūst viens: mīlestība eksistē! Paldies, ka iemācat to arī saviem bērniem un mazbērniem. Viņi noteikti ar jums lepojas, un esmu pārliecināts, ka jūsu piemērs kalpos arī viņiem par attiecību būvēšanas paraugu visas dzīves garumā.”

Daugavpils pilsētas Dzimtsarakstu nodaļa kāzu jubilāriem bija sarūpējusi īpašas piemiņas dāvanas, apsveikt jubilārus bija ieradušies arī viņu tuvinieki.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības

Komunikācijas nodaļa,

Dzimtsarakstu nodaļa

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!