Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī šogad būs pasakainie Ziemassvētki Pilsētas ziņas

2393

Kokus vēl klāj sārti-dzeltenās lapas, bet jau pilnā sparā rit gatavošanās Ziemassvētkiem. 15.oktobrī Daugavpils pilsētas domē notika kārtējā darba grupas tikšanās, kurā apsprieda svētku dekorus, kas šogad rotās pilsētu. Svētkiem vienmēr tiek noteikta kāda tēma, un šoreiz Daugavpilī gaidāmi pasakainie Ziemassvētki.

Pasaku motīvi ienāks ielās, parkos un skvēros: jaunu rotu iegūs Slavas skvērs, gaismām iemirdzēsies egles dažādos pilsētas mikrorajonos, krāšņāka būs Rīgas un Saules ielu rota. Vienības laukumā jaunās gaismās iemirdzēsies galvenā svētku skaistule – Ziemassvētku egle. Tai blakus plašāks kļūs pasaku mežs.

Lieli brīnumi gaidāmi Pumpura skvērā, kur apmetīsies pasaku dzīvnieki, un pašā ziemas vidū, kā pēc labā burvja mājiena, uzplauks vasaras ziedu krāšņā pļava. Arī Dubrovina parks pārvērtīsies līdz nepazīšanai: pasaka te ienāks, izgaismojot kokus un alejas. Bērni varēs brīnīties par brīnumkarieti un citiem pārsteigumiem, kas būs ik uz soļa.

Plānots, ka tiks izsludināts arī Ziemassvētku noformējuma konkurss, tāpēc pilsētas vadība aicina iesaistīties visus pilsētas iedzīvotājus, uzņēmumus un organizācijas, un radīt svētku noskaņu kopā, ļaujot brīnumam ienākt mūsu pilsētā un sirdīs.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.