Daugavpilī atgriežas kino Pilsētas ziņas

1349
Daugavpilī atgriežas kino

Jau piektdien, 3. maijā,  Daugavpils Kultūras pilī savas durvis apmeklētājiem vērs multimediju zāle “Daugavpils Kino”. Pēc vairāk nekā 4 gadu pārtraukuma, daugavpilieši un pilsētas viesi jau atkal varēs  baudīt kino pirmizrādes vienlaicīgi ar visu pasauli.

Multimediju zāle “Daugavpils Kino” piedāvās filmas un multfilmas no vadošajām pasaules kino studijām, tostarp Walt Disney, Warner Brothers, Universal, Sony, Paramount un Lionsgate. Pilsētas iedzīvotājiem un viesiem tā būs unikāla iespēja kļūt par daļu no pasaules kinematogrāfijas sabiedrības.

Pirmais publiskais kino seanss norisināsies jau, piektdien, 3. maijā, plkst. 13.00 ar animācijas filmas "Kung Fu Panda 4" demonstrēšanu.

“Daugavpils Kino” darbosies katru nedēļu no piektdienas līdz svētdienai. Darba dienās multimediju zālē plānots nodrošināt dažādus pasākumus, piemēram, konferences, izglītojošas programmas, privātus seansus un citas aktivitātes.

Kino apmeklētāji varēs baudīt Kultūras pils kafejnīcas omulīgo atmosfēru, kur seansu laikā būs pieejams plašs dzērienu, popkorna un citu uzkodu klāsts.

Biļetes varēs iegādāties Kultūras pils kasē vai tiešsaistes vietnē www.bilesuparadize.lv.  Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai par seansiem un īpašiem piedāvājumiem “Daugavpils Kino” kontos Instagram un Facebook ar lietotājvārdu @daugavpils.kino.

Biļešu cenas seansiem “Daugavpils Kino”:

  • Pieaugušajiem – 5,00 eiro;
  • Skolēniem, studentiem, pensionāriem, 1. un 2. grupas invalīdiem, uzrādot attiecīgās apliecības – 3,00 eiro;
  • Bērniem līdz 6 gadu vecumam – 2,00 eiro.

Daugavpils Kultūras pils aicina baudīt “Daugavpils kino” apmeklējumu!

 

 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa,
Daugavpils Kultūras pils

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!