Šobrīd Daugavpilī

Ceļu remontu un būvniecības sezona ieplānota bez izmaiņām Pilsētas ziņas

246

Daugavpilī sākās ceļu remontu un būvniecības sezona. Tā notiks saskaņā 2020. gada plānu, bez jebkādām izmaiņām. Komunālās saimniecības pārvalde turpina sakārtot pilsētas ielas un pašlaik veic iepirkumus darbiem uz dažādu kategoriju ceļiem. Pēc iedzivotāju lūguma, par šī gada jauninājumu kļūs dažu grunts ceļu apstrāde ar pretputekļu līdzekļiem.

Ievērojama ielu pārbūve jau tiek veikta dažādās pilsētas daļās. Piemēram, Stiklu ielā firma „Binders” atjauno asfalta segumu, kura kvalitāte ir īpaši svarīga šeit esošās rūpnieciskās zonas normālai funkcionēšanai. Īpaša uzmanība tiks pievērsta ielu krustojumiem. Satiksmes ierobežojumi transportlīdzekļiem paliks spēkā šajā vietā līdz 24. maijam, bet visiem darbiem jābūt paveiktiem līdz oktobra beigām.

Vēl plašāki darbi notiek Ziemeļu rūpnieciskajā zonā, kur turpinās nopietni uzlabojumi infrastruktūrā, tiek rekonstruēti ceļi un pievedceļi.Spaļu ielas daļa bija nodota ekspluatācijā vēl pagājušogad, un tagad, līdz ar tehniskā pārtraukuma izbeigšanos, jāpabeidz viss ceļa posms no Smilškalna ielas līdz Slāvu ielai. Uzņēmumam „Binders”, kas jau ir paveicis vairāk nekā pusi darba, ielu remontu ir jāpabeidz līdz septembra sākumam.

Aktīvs darbs tiek veikts arī Čiekuru ielā Neredzīgo biedrības mikrorajonā. Šis projekts paredz visas ielas pilnīgu sakārtošanu, ieskaitot ne tikai ceļa seguma nomaiņu un ietves atjaunošanu, bet arī lietus kanalizācijas izbūvi un jauna ielas apgaismojuma uzstādīšanu. Būvdarbus veic SIA “Latgales ceļdaris”, projektu jāpabeidz līdz šī gada rudens vidum.

Tuvākajās dienās jāpabeidz pēdējie seguma uzklāšanas darbi Rīgas ielas posmā no Cietokšņa līdz Ģimnāzijas ielai. Iedzīvotāji jau varēja pamanīt, cik būtiski izmainījās ielas gājēju un braucamā daļa. Tagad līdz maija vidum pašvaldības uzņēmumam SIA “Labiekārtošana-D” jāpabeidz visi ielas labiekārtošanas darbi. Pārvietoties šeit ar autotransportu, kas tagad būs iespējams tikai vienā virzienā, būs atļauts līdz ar šo darbu pabeigšanu.

Līdz ar ceļu remontiem, Komunālās saimniecības pārvalde strādā arī pie pilsētvides uzlabošanas: pašlaik notiek iepirkumi bērnu laukuma uzstādīšanai Jaunajā Forštatē, mini futbola laukuma ierīkošanai Križos, sporta laukuma izveidei Jaunbūvē un Zeļinska skvēra iekārtošanai Ķīmijas mikrorajonā.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: