Šobrīd Daugavpilī

Caurbraucamo pagalmu asfaltēšana turpināsies arī nākamgad Pilsētas ziņas

464

Daugavpilī tiek īstenotas vairākas programmas dzīvojamo māju pagalmu sakārtošanai: ar pašvaldības pilnīgu vai daļēju finansējumu tiek remontēts asfalta segums, izbūvētas jaunas un paplašinātas esošās autostāvvietas, kā arī veikti citi labiekārtošanas darbi.  Ievērojamas pārmaiņas vairākos pagalmos notikušas, pateicoties pašvaldības caurbraucamo pagalmu asfalta seguma atjaunošanas programmai, kas uzsākta pirms diviem gadiem. 2019. gada būvniecības sezonai tuvojoties noslēgumam, speciālisti atskatās uz paveikto un apkopo rezultātus. Dažos objektos darbi ir pilnībā pabeigti, dažos – vēl turpinās.

Īstenojot caurbraucamo pagalmu asfaltēšanas programmu, par prioritārām tiek uzskatītas teritorijas, kuru tuvumā atrodas pirmsskolas izglītības iestādes, bērnu rotaļu laukumi, kā arī maršruti, kas savieno vairākus pagalmus un pa kuriem jāpārvietojas specializētajam transportam.

Pērn šīs programmas ietvaros atjaunoja pagalmus Tukuma ielā 72, Raiņa ielā 26, Stacijas ielā 109A, Tartu ielā 4, Ventspils ielā 4A un Aveņu ielā 39. Šogad sakārtoti pagalmi Jātnieku ielā 77, 77A, 79, 81 un 81A, Piekrastes ielā 29, 31, 33 un 35, Tartu ielā 15 un Neretas ielā 15. Viršu ielā 48 darbi turpinās. Savukārt Rēzeknes ielā 13 un Vienības ielā 42 iedzīvotāji ar savu līdzfinansējumu nolēma veikt autostāvvietu izbūvi, bet pašvaldība, atbalstot šo iniciatīvu, uzņēmās caurbraucamo ceļu sakārtošanu gar mājām Vienības ielā 40A un Rēzeknes ielā 13.

Svarīgi, ka gadījumos, ja darbus pilnībā finansē no pašvaldības budžeta, izveidotās un labiekārtotās autostāvvietas drīkstēs izmantot visi pilsētas iedzīvotāji.

Caurbraucamo pagalmu asfaltēšanas programmu paredzēts turpināt arī nākamgad, sakārtojot vairākus pagalmus dažādos pilsētas mikrorajonos.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: