Šobrīd Daugavpilī

BJC “Jaunība” aicina piebiedroties savai radošajai saimei Pilsētas ziņas

331

Rudens pirmajās dienās rosība atsākas ne tikai skolās, bet arī Bērnu un jauniešu centrā “Jaunība”. 4. septembrī visi interesenti varēja piedalīties atvērto durvju dienā un uzzināt vairāk par iespējām radoši, izglītojoši un ļoti interesanti pavadīt no stundām brīvo laiku.
BJC “Jaunība” jaunās telpas Saules ielā 7 kļuvušas vēl omulīgākas, tās ir modernizētas un pielāgotas programmu apguvei. Gatavi uzņemt esošos un jaunos draugus arī brīvā laika pavadīšanas klubi dažādās pilsētas apkaimēs. Šogad darbu uzsāks vairāki jaunie pedagogi, kā arī paplašināsies piedāvāto programmu klāsts.

Šogad audzēkņus vecumā no 3 līdz 25 gadiem uzņems gandrīz 70 interešu izglītības pulciņi. Aizraujošu un lietderīgu nodarbi te atradīs ikviens: BJC “Jaunība” var dejot, dziedāt, muzicēt, apgūt teātra mākslu, programmēt, fotografēt, sportot, veidot rokdarbus, avio modeļus, kartingus un robotus, kā arī darīt daudzas citas interesantas un neparastas lietas.

Atvērto durvju dienā pieteikties nodarbībām steidza gan jaunpienācēji, gan tie bērni un jaunieši, kam BJC “Jaunība” jau paguva kļūt par otrajām mājām, kur tiek apgūtas arvien jaunas prasmes.

 Tik plašu programmu klāstu nodrošina ļoti aizrautīga pedagogu saime, kurā organiski iekļaujas gan dažādu nozaru speciālisti, gan tie, kuri savulaik paši apmeklēja BJC “Jaunība” pulciņus, un šajos gados gūto māju sajūtu vēlas dāvāt arī jaunajām audzēkņu paaudzēm. Tas palīdz veidot patiesi ģimenisku vidi, kur bērni var augt un izkopt savus talantus.

Uzņemšana BJC “Jaunība” pulciņos oficiāli turpināsies līdz 10. septembrim, taču arī pēc šī datuma visi interesenti var droši paust vēlmi piebiedroties centra saimei. Gadījumā, ja pulciņos būs brīvas vietas, uzsākt nodarbības varēs visa mācību gada garumā. Plašāku informāciju par pulciņiem un pieteikšanos meklējiet www.jauniba.lv.

Sižetu sagatavoja Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Komunikācijas nodaļa.

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!