Šobrīd Daugavpilī

Bērnu vasaras nometnēs vēl ir pieejamas brīvas vietas Pilsētas ziņas

340

Vasara un skolēnu brīvlaiks ir sākušies, un līdz ar to 8. jūnijā Daugavpilī sāka darboties arī bērnu vasaras nometnes. Skolas un citas vietas, kur notiek nometnes, tiek apmeklētas, ievērojot stingrus sanitārās drošības nosacījumus: telpas un inventāru dezinficē pastiprinātā režīmā, grupas maksimāli ilgi uzturas svaigā gaisā, kur tiek organizētas spēles, izglītojošās nodarbības un ekskursijas, bērni apmeklē kultūras iestādes un izklaides vietas, atpūšas pie dabas un ezera krastā.

Lai gan daudzas ceļazīmes jūlija un augusta nometnēm jau ir izpirktas, dažās nometnēs joprojām ir vakantas vietas. Vēl var pagūt pieteikties dalībai Krievu kultūras centra nometnē (6.-24.jūlijā, bērnu vecums: 8-11 gadi) un nometnē, kas tiek organizēta bijušās 1.speciālās pamatskolas telpās 18.Novembra ielā 197 V (6.-31.jūlijā, bērnu vecums: 6-12 gadi). Savukārt augusta maiņās ir vakantās vietas 11.pamatskolas nometnē (3.-21.augustā, bērnu vecums: 6-10 gadi) un 3.vidusskolas nometnē (5.-28.augustā, bērnu vecums: 6-17 gadi).

Lai pieteiktos dalībai kādā no nometnēm, jāienāk Jaunatnes nodaļas mājas lapas www.jaunatne.daugavpils.lv sadaļā „Nometnes” un jāaizpilda tur esošā anketa. Pēc tam ar jums sazināsies speciālists un saskaņos datumu, līdz kuram jāveic apmaksa un jāierodas Jaunatnes nodaļā (Saules ielā 5a), lai parakstītu līgumu. Līdzi būs jāņem apmaksas kvīts.

Lai nodrošinātu interesantu atpūtu, katra nometne rīko ekskursijas: bērni apmeklē Latgales zoodārzu, Daugavpils cietoksni, Daugavpils un citu pilsētu muzejus, kā arī dažādus uzņēmumus un citas interesantas vietas. Piemēram, Krievu kultūras centrā, kas organizē nometni pirmoreiz, varēs sportot, spēlēt teātri, dziedāt un dejot.

Svarīgi, ka vecāki var atgriezt par nometni samaksāto naudu, ja bērns kādu laiku to nav apmeklējis. Ar visiem jautājumiem par nometņu darbu var vērsties Jaunatnes nodaļā, zvanot pa tālr. 654 22309, vai rakstot uz e-pastu: linda.freiberga@daugavpils.lv.

Atgādinām, ka svētku brīvdienās Jaunatnes nodaļa nestrādās (22. jūniju ieskaitot).

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

 

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: