Šobrīd Daugavpilī

Atvērta pieteikšanās LTRK Latgales Biznesa kluba pasākumam 21. oktobrī Pilsētas ziņas

203
Atvērta pieteikšanās LTRK Latgales Biznesa kluba pasākumam 21. oktobrī

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Latgales reģiona nodaļa sadarbībā ar SIA “Eco Baltia vide” aicina pieteikties dalībai Biznesa kluba pasākumā, kas notiks 21. oktobrī no plkst. 13:00 līdz 15:30 Daugavpilī.

Energoresursu pieejamība, to cenas un energoefektivitātes uzlabošana šobrīd ir viena no aktuālākajām problēmām Latvijas uzņēmējiem. Ģeopolitiskās situācijas dēļ enerģētikas joma ir kļuvusi neprognozējama un nepieciešami dažādi risinājumi, kas palīdzētu energokrīzi pārvarēt. Lai diskutētu par energoresursu tirgus aktualitātēm, atbalsta saņemšanas iespējām un krīzes radīto izaicinājumu pārvarēšanu, LTRK Latgales reģiona nodaļa organizē Biznesa kluba pasākumu, kurā aicināti piedalīties uzņēmēji un citi interesenti.

Biznesa kluba pasākumā par Daugavpils pilsētas aktualitātēm stāstīs Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamenta vadītāja Daina Krīviņa, bet ar LTRK aktualitātēm iepazīstinās LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Par aktuālajām tendencēm elektroenerģijas un dabasgāzes tirgū, un enerģijas lietotāja atbalsta pasākumu novērtējumu runās Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociācijas (LEEA) izpilddirektors Gunārs Valdmanis, bet par ALTUM atbalstu uzņēmumu energoefektivitātei informēs finanšu institūcijas ALTUM Latgales reģiona vadītāja Vita Pučka. Kā atrast iespējas arī energokrīzes apstākļos, pārvarēt izaicinājumus un rast risinājumus uzņēmējiem stāstīs SIA “Eco Baltia vide” valdes priekšsēdētājs Jānis Aizbalts.

Dalība pasākumā ir bezmaksas un ar iepriekšēju reģistrāciju līdz 19.10.2022. plkst. 17:00  https://ej.uz/LatgalesPasakumi.  Piedalīties aicināts ikviens interesents.

Papildu informācija:
Marina Terza,
t. 2652694,
e-pasts: marina.terza@ltrk.lv.