Šobrīd Daugavpilī

Aktuālie darbi ūdensvada un kanalizācijas izbūves Judovkas mikrorajonā projekta ietvaros Pilsētas ziņas

215

Judovkas mikrorajonā turpinās kanalizācijas un ūdensvada cauruļu ieklāšanas darbi, lai izveidotu pilnvērtīgu ūdensapgādes sistēmu. Šobrīd maģistrālie tīkli ir izbūvēti gandrīz visās ielās, izņemot Tartakas, Pīlādžu, Elernes, Kooperācijas un Neļķu ielu. Norit aktīvi sūkņu staciju ierīkošanas darbi, savukārt dīķera izbūve zem Daugavas ir gandrīz pabeigta.

Svarīgs posms šī projekta ietvaros ir ielu sakārtošana pēc cauruļu ieklāšanas – grants un asfalta ceļa seguma ieklāšana, kā arī piegulošās teritorijas labiekārtošana. Šie darbi arī ir uzsākti, tomēr garākajā un dziļākajā Lielā ielā SIA “LAGRON” atpaliek no plānotā grafika. Šajā sakarā “Daugavpils ūdens” vadība neizslēdz soda sankciju piemērošanu būvuzņēmējam.

Būvniecības darbi jāpabeidz līdz 2021. gada martam. Savukārt projekta pilnīgai pabeigšanai, kuras laikā ir jāorganizē māju maksimālais pieslēgums sistēmai, jānotiek līdz 2023. gada septembrim. Sīkāku informāciju par pieslēgšanās un pilsētas domes līdzfinansējuma saņemšanas iespējām (īpaši tiem, kuriem ir piešķirts maznodrošinātas, trūcīgas vai daudzbērnu ģimenes statuss, kā arī 1.grupas invalīdiem) var saņemt, zvanot uz “Daugavpils ūdens” informatīvajiem tālruņiem 654-22552 vai 654-47818.

SIA “Daugavpils ūdens” informē, ka laika periodā no 2020.gada 7.oktobra līdz 14. oktobrim klientu pieņemšana klātienē (t.sk. norēķinu kases darbība) tiks veikta tikai pēc iepriekšējā pieraksta, zvanot pa tālr.62103020.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.