Šobrīd Daugavpilī

Aktīvi darbojas personu ar invaliditāti NVO padome Pilsētas ziņas

318
Aktīvi darbojas personu ar invaliditāti  NVO padome

Personu ar invaliditāti sabiedrisko organizāciju padomes 7. februāra  kārtējā sēdē tika apstiprināts padomes sastāvs, padomes nosaukums un  ievēlēts priekšsēdētājs. Par personu ar invaliditāti  NVO padome "Mēs varam vairāk" tika vienbalsīgi ievēlēta Anna Stankeviča, biedrības "Ilgas" priekšsēdētāja. Par vietnieku kļuva Aleksandrs Bobrovs no Daugavpils neredzīgo biedrības. Kopā padomi veido 11 personu ar invaliditāti sabiedrisko organizāciju pārstāvji.

    Svarīgs jautājums darba kārtībā bija tikšanās ar Komunālās saimniecības pārvaldes inženieri Oļegu Krukovski. 2020.gada pašvaldības budžetā paredzēti 65000 eiro Stropu pludmales cilvēkiem ar invaliditāti aprīkošanai un labiekārtošanai. Lai pludmales infrastruktūra maksimāli atbilstu cilvēku ar dažādām invaliditātes veidiem prasībām, bija nepieciešams uzklausīt viņu vēlmes un ieteikumus. Šīs vēlmes tiks nodotas projektētājiem. Sēdes dalībnieki aktīvi un konstruktīvi iesaistījās diskusijā un izteica vairākus svarīgus priekšlikumus un ieteikumus. Pilsētas infrastruktūras personām ar invaliditāti ierīkošanā  labās prakses piemēru apgūšanai un pieredzes apmaiņā  tika pieņemts lēmums organizēt personu ar invaliditāti NVO padomes “Mēs varam vairāk” , Sociālā dienesta un Daugavpils pilsētas domes Komunālās saimniecības pārvaldes pārstāvju kopīgo braucienu Liepājā. Šī pilsēta ir slavena ar pludmales un citu pilsētas objektu lielisku aprīkošanu personu ar invaliditāti vajadzībām.  

Informāciju sagatavoja Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” sabiedrisko attiecību un e-pakalpojumu speciālists Marina Gorkina.